Romantický Mikulov
 

Romantický Mikulov
Služby

 
hotely - penziony - noční kluby - kempy - restaurace - taxi
kapacity, otevírací doby a ceny - seznamy a kontakty


Hotely
Hotel Golf Garni Hotel Golf Garni - Stylový hotel Golf Garni*** byl otevřen v roce 2009 nedaleko historického centra jihomoravského města Mikulov, které je jedním z nejkrásnějších koutů Jihomoravského kraje a celé České republiky. Ubytovaní hosté získají možnost prožít krásné chvíle pod dominantou Svatého kopečku s kostelem sv. Šebestiána, nedaleko historického náměstí, zámku, židovských památek a dalších kulturních, církevních i přírodních zajímavostí města a okolí. Hotel Golf Garni*** nabízí ubytování ve 13 dvoulůžkových pokojích (včetně dvou pro hendikepované), o celkové kapacitě až 40 lůžek. Všechny pokoje hotelu jsou klimatizované, vybaveny sociálním zařízením, SAT-TV, připojením na Internet a kartovým systémem. Snídaně jsou podávány formou bohatého buffee přímo v objektu. U hotelu je uzavřené, kamerovým systémem hlídané parkoviště a úschovna kol, lyží, event. golfových bagů. Hotel Golf Garni je ideálním místem pro pořádání firemních akcí, školení, seminářů, obchodních jednání i rodinných oslav. Mikulov a nejbližší okolí nabízí širokou škálu sportovních a relaxačních možností (rezervace Vám zajistíme): wellness, whirlpool, solná jeskyně, sauna, masáže, lázeńské a rehabilitační služby, spinning, fitness, pilates, overball, bodyform, powerjóga, squash, tenis, stolní tenis, sálová kopaná, fitness, volejbal, nohejbal, bowling, vyhlídkové lety balonem, cykloturistika, nordic walking, jízdy na koních po vinařských stezkách s průvodcem, jízdy na čtyřkolkách nebo vojenským vozidlem, koupání v termálním bazénu či aquaparku Laa an der Thaya. Golf můžete hrát "za kopcem", na hřišti v nedalekém Poysdorfu (nedalekem myslíme 10 – 15 minut autem). Toto golfové hřiště bylo vyznamenáno jako nejkrásnější nové hřiště v Rakousku. 18 - jamkové hřiště se nachází uprostřed vinic, ovocných sadů a polí. Přístup: z náměstí dolů, na křižovatce odbočte doleva ulicí Komenského, poté rovně navazující ulicí Vídeňskou, po cca 800 m odbočte doprava dolů (opět ulicí Vídeňskou), hotel je po 30 m na pravé straně; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) odbočte na poslední křižovatce v Mikulově (před benzínkou a casinem) doleva vzhůru, po cca 400 m opět odbočte doleva ulicí Vídeňskou a poté pokračujte skoro až k horní křižovatce. Viz též Hotel Golf Garni - kapacity, otevírací doby a ceny, Hotel Golf Garni - fotografie, Hotel Golf Garni - mapa, Vinný sklep Golf Garni a Golf Veltlinerland Poysdorf.
Hotel Bonsai Hotel Bonsai - se nachází v krásném prostředí historického města Mikulov na jihu Moravy. Celková ubytovací kapacita hotelu je 16 pokojů s 37 lůžky a 11 přistýlkami. Součástí všech moderně vybavených pokojů je sociální zařízení, barevná televize s příjmem satelitních programů a připojením k Internetu. Všem hostům je k dispozici uzavřené parkoviště bez poplatku. Součástí hotelu je stylová restaurace s letní terasou, bonsai zahradou v japonském stylu, ve které můžete příjemně posedět a také si připravit něco na grilu. V areálu najdete také dětský koutek a úschovnu kol. Hotel je díky své poloze vhodný také pro sportovní a kulturní vyžití. V jeho blízkosti se nachází letní koupaliště, fotbalové hřiště, sportovní hala, tenisové kurty aj. Využijte ideální polohy hotelu Bonsai a přijďte relaxovat do atmosféry plné pohody a vína, do místa, které nabízí přírodní krásy, historické skvosty i nepřeberné množství sportovního vyžití. Nabízíme Vám individuální přístup a rodinnou atmosféru. Přístup: Přístup: z náměstí dolů ulicí Piaristů, na křižovatce rovně do ulice Republikánské obrany; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) doleva nahoru ulicí Republikánské obrany. Viz též Hotel Bonsai - kapacity, otevírací doby a ceny, Hotel Bonsai - fotografie, Hotel Bonsai - mapa a Restaurant Bonsai.

Penziony
(penziony, hostely, priváty, ubytování v soukromí)

Penzion a vinárna Fajka Penzion a vinárna Fajka - V Penzionu Fajka prožijete svou dovolenou naplno! Zrekonstruovali jsme pro Vás historický objekt v centru Mikulova, těsně pod hradbami Mikulovského zámku. Odtud Vás snadno vylákají procházky zámeckým parkem (vchod cca 30m) nebo náměstím (100 m). Pro ty, které víc než Zámek, Dietrichštejnská hrobka nebo nedaleký Lednicko-Valtický areál zajímá příroda, jsou velkým lákadlem Pálava se svým unikátním ekosystémem a veřejnosti přístupné jeskyně pod Turoldem. Pokud Vám po tom všem zbyde ješte spousta energie, využijte rozsahlé sítě místních cyklostezek, nebo podnikněte výlet na Novomlýnské nádrže. Ať už se rozhodnete jakkoli, pro všechny Vaše aktivity Vám poskytneme zázemí a ubytujeme Vás ve dvou až čtyřlůžkových pokojích - každý z nich je samozřejmě vybaven samostatným sociálním zařízením, lednicí a TV. Našim hostům zdarma nabízíme venkovní parkoviště střežené kamerovým systémem. Přijďte si vychutnat pohodovou atmosféru Mikulova do stylové, nově otevřené Vinárny Fajka! Najdete nás hned pod zámeckými hradbami, takže cetrum Mikulova neopustíte ani na chvilku. Naše prostory jsou vhodné jak pro individuální oslavy, tak i pro firemní akce. Nabídneme Vám: široký sortiment kvalitních jihomoravských vín, piva Hoegaarden a Stella Artois, mnoho druhů i značek lihovin, nealko nápoje Coca Cola a džusy Cappy, kávu illy a čaje Teavelope, pochutiny (tyčinky, brambůrky, sýry...), nakládané grilované koleno s úpravou na přání hosta, doutníky, cigarety. Ochutnejte u nás pravé italské espresso Illy. Přístup: z dolního konce náměstí šikmo vpravo dolů, ulice Alfonse Muchy. Viz též Penzion a vinárna Fajka - kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion a vinárna Fajka - fotografie, Penzion a vinárna Fajka - mapa a Vinárna Fajka.
Penzion Fontána Penzion Fontána - Vítáme Vás v rodinném penzionu "Fontána", který se nachází v srdci města Mikulova, perle Jižní Moravy. Penzion je nově umístěn v historické zrekonstruované budově, ve velmi příjemném prostředí, na okraji historického centra města, asi 200 metrů od samotného centra. U nás celoročně nabízíme příjemné ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích, nerušené příjemné posezení na uzavřeném nádvoří penzionu s možností grilování. Součástí penzionu je taktéž plně vybavená kuchyňka. Jistě rovněž oceníte možnost zaparkování Vašeho vozidla v uzavřených prostorách penzionu. Cykloturisté mají svá kola rovněž dobře uschována. Velmi zajímavou informací pro Vás bude jistě i skutečnost, že v penzionu je hostům trvale k dispozici nabídka sudových, lahvových a archivních vín. Vína jsou hostům běžně k dispozici v lednicích, takže si tato mohou ochutnat v kteroukoliv denní či noční dobu. Z penzionu to máte všude blízko. Historické náměstí a zámek jsou vzdáleny pět minut chůze, k výstupu na Svatý kopeček se dostanete po šesti minutách a autobusové nádraží je pouhých sto metrů od penzionu. Vzhledem k umístění pokojů do dvora nejsou hosté rušeni městským provozem. Těšíme se na Vaši návštěvu! Přístup: z náměstí směrem dolů na křižovatku, poté pokračujte dolů na ulici Piaristů, penzion je po pravé straně; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) doleva nahoru ulicí Republikánské obrany. Viz též Penzion Fontána - kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion Fontána - fotografie a Penzion Fontána - mapa.
Penzion Baťa Penzion Baťa - náš penzion se nachází v klidné části Mikulova v bezprostřední blízkosti Kozího hrádku a jeskyní Turold. K ubytování nabízíme 2 apartmány, které jsou nově vybudovány. Vybavení každého apartmánu: 3 samostatná lůžka, rozkládací sedací souprava pro 2 osoby, barevná TV, kuchyňský kout s ledničkou, elektrickým sporákem, varnou konvicí a nádobím, sociálni zařízení (sprchový kout, WC). Umožňujeme úschovu kol a parkování před penzionem. Za penzionem je venkovní krb s možností posezení. Přístup: z horní části náměstí nahoru ulicí Brněnskou, po cca 50 metrech dobočte doprava ulicí Gagarinovou, po cca 500 metrech odbočte nalevo nahoru ulicí U lomu a jste přímo u penzionu. Viz též Penzion Baťa - kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion Baťa - fotografie, Penzion Baťa - mapy a Penzion Kiwi.
Penzion Kiwi Penzion Kiwi - Vítáme Vás v našem zcela nově postaveného penzionu. Penzion Kiwi nabízí ubytování v 10 pokojích. Kapacita penzionu je 20 lůžek s možností 15 přistýlek. TV, SAT možnost připojení k Internetu je ve všech pokojích. Zdarma umožňujeme úschovu kol a parkování před penzionem. K parkování lze využít i garáž (3 parkovací místa) za poplatek 50 Kč/den. Dostupnost: centrum - asi 10 min pěšky, bowling a elektronické odpaliště golfu - 3 min pěšky. Sportovní a rekreační aktivity v Mikulově: koupaliště, tenisové kurty, jezdecký klub, půjčovny kol, fotbal, tělocvična, fitness, solná jeskyně a další. K ubytování Vám nabízíme i náš další penzion Baťa, který se nachází v romantickém prostředí nedaleko přírodní památky Turold. Přístup: Přístup: z náměstí dolů, na křižovatce odbočte doleva ulicí Komenského, poté rovně navazující ulicí Vídeňskou, po cca 800 m odbočte doprava dolů (opět ulice Vídeňská), druhou ulicí odbočte doprava (ulice U bažantnice); z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) odbočte na poslední křižovatce v Mikulově doleva vzhůru ulicí Vídeňskou, druhou ulicí odbočte doleva (ulice U bažantnice). Viz též Penzion Kiwi - kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion Kiwi - fotografie, Penzion Kiwi - mapy a Penzion Baťa.
Penzion a restaurace Eat Art Gallery Penzion a restaurace Eat Art Gallery - Výstavní a požitková galerie pro všechny smysly. Atrium, vinný sklep, stylová restaurace a penzion. Restaurovaný objekt uprostřed inspirujícího centra Mikulova spojuje požitek z umění, gurmánství i vína. Nabízíme 3 ubytovací jednotky nadstandardní kvality s vinařskými názvy "Portugal, Veltlín a Champagne". Pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, stylovým nábytkem, moderními doplňky, TV, připojením na Internet a minibarem. Možnost ubytování se psy, masáže přímo na pokojích, servírování snídaně do pokojů. Prostory galerie samozřejmě slouží i hostům penzionu k podávání snídaní a k nabídce menu speciálně sestaveného dle receptů „zapomenuté“ české kuchyně. Připravujete důležité obchodní jednání, chcete udělat dojem na partnera či odměnit spolupracovníky nebo plánujete zvy?šit jejich motivaci? Nabízíme Vám v centru krásného města Mikulova příjemné prostředí v nově zrenovovaném, malém, útulném historickém objektu skvělé gurmánské zážitky dle Vašeho přání. Přístup: z dolního konce náměstí doleva dolů ulicí Kapucínskou, na rohu znovu doleva. Viz též Eat Art Gallery - kapacity, otevírací doby a ceny, Eat Art Gallery - fotografie, Eat Art Gallery - mapa, Restaurace Eat Art Gallery a Vinný sklep Eat Art Gallery.
Penzion Moravia Penzion Moravia - je nově vybudován ve zrekonstruované budově, ve velmi příjemném, čistém a klidném prostředí historického centra města Mikulov. Máme zde 6 pokojů .Přesto že se nalézáme téměř v centru, kde je noční ruch, naše zapadlá ulička poskytuje opravdu klidné ubytování v Mikulově. Penzion má pokoje vybaveny vlastní sprchou, WC, televizí, satelitem. Přímo z pokoje můžete kontrolovat své zaparkované vozidlo na jednom z kanálů na televizi v pokoji. Dále vám nabízíme uschování kol a také možnost parkování přímo před objektem. V blízkosti penzionu se nalézá mnoho restaurací, kaváren, obchůdků i vinoték. Na pokoji vás čeká malé překvapení - láhev osvěžujícího vína jako pozornost od nás. Město Mikulov leží na hranici s Rakouskem na hlavní tranzitní trase Brno – Vídeň. Město poznáte snadno, uvítá Vás ze všech směrů svým nádherným jedinečným panoramatem se siluetou barokního zámku, středověkou věží Kozího hrádku a Svatým kopečkem. Mikulov a okolí je velmi zajímavou oblastí, proto vám můžeme opravdu doporučit návštěvu našeho krásného města a užít si atrakcí, které se zde v této historické a vinařské oblasti přímo nabízí. Ve městě máme nové městské koupaliště, squash, bowling… Můžeme Vám též zajistit návštěvu vinného sklípku, spojenou s degustací, případně s cimbálovou muzikou. Určitě nebudete zklamaní návštěvou penzionu Moravia. Přístup: na horním konci náměstí doprava dolů ulicí Českou, odbočte Poštovní ulicí doleva, penzion je po 30 m. Viz též Penzion Moravia - kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion Moravia - fotografie, Penzion Moravia - mapa a Vinařství Jiha Mikulov.
Penzion Frope Penzion Frope - Rodinný penzion FROPE se nachází v klidné části Mikulova jen 5 minut chůze od historického centra. Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném objektu v 2,4 a 5-ti lůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou, toaletou a televizí. Ve společných prostorách máte k dispozici ledničku k uchování vašich potravin a mikrovlnou troubu. Součástí penzionu je i uzavřený dvůr v selskén stylu, kde je možno za příznivého počací posedět a ugrilovat si něco dobrého k snědku(na přání zajistíme). Samozřejmostí je pak uzavřené parkoviště a možnost úschovy jízdních kol. V penzionu vaříme specialitu - pivo Mamut. Přístup: z náměstí směrem dolů na křižovatku, poté pokračujte dolů ulicí Piaristů, Penzion Frope je na dolní křižovatce po levé straně; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) doleva nahoru ulicí Republikánské obrany; Penzion Frope je na křižovatce po pravé straně. Viz též Penzion Frope - kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion Frope - fotografie,Penzion Frope - mapa a Pivovar Mamut.
Penzion Jola Penzion Jola - Penzion Jola se nachází v centru starobylého vinařského města Mikulova. Město leží na hranici s Rakouskem na hlavní tranzitní trase Brno-Vídeň, která spojuje středoevropské země s jihem Evropy. Město poznáte snadno, uvítá Vás ze všech směrů svým nádherným, jedinečným panaromatem se siluetou barokního zámku, středověkou věží Kozího hrádku a Svatým kopečkem. Nabízíme celoroční ubytování - provoz nonstop. Jsou Vám k dispozici 3 pokoje (2x2 a 1x4 lůžka) s možností přistýlky (na každém pokoji je koupelna a WC), společné prostory - lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, kuřácký koutek, parkoviště přímo u penzionu, úschovna kol a půjčovna kol cca 300 m od penzionu. U nás můžete používat WiFi Internet. V Mikulově i okolí je řada památek, krásná příroda a mnoho možností pro příjemné užití volného času (koupaliště Riviéra, Novomlýnské nádrže - Mušov - možnost surfování, jeskyně Turold, naučná stezka CHKO Pálava, cyklotrasy: Pálavské vrchy, Lednicko-valtický areál...). Přijeďte si příjemně užít víkend či dovolenou. Přístup: z náměstí doleva nahoru ulicí Brněnskou; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou. Viz též Penzion Jola - kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion Jola - fotografie a Penzion Jola - mapa.
Penzion Turold Penzion Turold - Náše apartmány jsou situovány přímo nad objektem vinařství na úpatí chráněné krajinné oblasti asi 100 m od Turoldských jeskyní. Apartmán 1: ubytování v prvním apartmánu je koncipováno až pro 6 osob + 1 plnohodnotná přistýlka, jedná se o samostatný domeček o dvou pokojích, které jsou propojeny kuchyňkou (lednice, plotýnkový vařič, dřez, základní nádobí), domeček má vlastním sociální zařízení a oplocenou předzahrádku s grilem a nezávislým vstupem. Ubytování je vhodné zejména pro rodiny s dětmi a pro dlouhodobější pobyt. Apartmány 2, 3: další dva apartmány jsou koncipovány pro 3 osoby + 1 plnohodnotná přistýlka, jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutkem (lednice, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, dřez, základní nádobí). Před vchodem je zastřešené venkovní posezení. Hostům je k dispozizi i naše vinotéka a půjčovna kol. Roční produkce našeho vinařství představuje objem cca 100000 litrů vína a je zaměřena především na vína jakostní a vína přívlastková, která jsou z větší části lahvována a z části prodávána jako sudová. Přístup: z náměstí doleva nahoru ulicí Brněnskou, po cca 300 m odbočte doprava nahoru ulicí Gagarinovou; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou, po cca 400 m odbočte doleva nahoru ulicí Gagarinovou; při příjezdu od Pavlova odbočte doprava ulicí Hliniště a pokračujte rovně ulicí Gagarinovou. Viz též Vinařství Turold - kapacity, otevírací doby a ceny, Vinařství Turold - fotografie, Vinařství Turold - mapa, Vinotéka Turold, Vinařství Turold a Půjčovna kol Turold.
Penzion Na koni - Stáje Hlavenka - Jezdecký klub Mikulov Penzion Na koni - Stáje Hlavenka - Jezdecký klub Mikulov Penzion Na koni - Stáje Hlavenka - Jezdecký klub Mikulov - rodiný statek, kvalitní ubytování za bezkonkurenční cenu, restaurace, krásná jihomoravská krajina uprostřed polí a vinic (Lednicko-valtický areál, Pálava), jízdu na koních si zde může užít každý - začátečníci i pokročilí, dospělí, dospívající i děti, individuální výuka, vyjížďky do okolí (např. okolo Mušlovského rybníku k Liščímu vrchu a k Nesytu), plavení koní, koupání (zatopený vápencový lom, laguny u Novomlýnské přehrady, koupaliště Riviéra Mikulov [tobogán]), cyklotrasy, pokoje se nachází v nově zrekonstruovaném podkroví nad stájemi, kapacita 8x2 (na pokoji až 2 přistýlky, koupelna, WC, TV), večery při sklence vína, restaurace pro hosty penzionu, ohniště, travnaté plochy pro hry, pobyt je ideální pro všechny, kteří hledají soukromí, klid a pohodu v rodinném prostředí a krásné přírodě, dobré místo pro rodiny s dětmi (jízda na ponících), přijet můžete i s vlastním koněm, ustájení, prostorná stáj (zděné boxy), jezdecký areál (jezdecká hala s pískovým povrchem, dvě jízdárny, velká jízdní plocha, parkurové překážky, drezurní obdélník), pastviny, chov sportovních koní, tréninky, závody, hipoterapie pro děti i dospělé ve spolupráci s Dětským stacionářem Mikulov, méně nároční mohou přespat ve vlastním stanu nebo pod "širákem", k dispozici je sprcha i WC a místa je tu dost, ubytování a stravu si můžete odpracovat (např. při sklizni slámy), pořádáme také firemní akce (víno, hudba, koně, čtyřkolky, paintball...), narozeniny, promoce, Silvestry... Přístup: pěšky nebo kole: z centra Mikulova jděte po staré valtické silnici (Komenského, Vídeňská a Valtická ulice), na kraji města odbočte po cestě šikmo doleva, jděte pod Svatým Kopečkem cca 1 km, po příchodu na asfaltovou silničku odbočte doprava do údolí, na konci silničky je Penzion Na Koni, autem: z centra Mikulova jeďte směrem na Milovice (Gagarinova, Hniliště a Bezručova ulice), na konci města odbočte šikmo doprava, ještě po staré dlážděné a poté asfaltové silnici cca 2 km dolů do údolí, na konci silnice je Penzion Na koni. Viz též Penzion Na koni - kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion Na koni - fotografie, Penzion Na koni - mapy a Jezdecký klub Mikulov.
Penzion Ivka Penzion Ivka - Najdete nás v malebném prostředí vinařských vesniček pod Pálavou v obci Pavlov. Obec Pavlov se nachází v chráněné krajinné oblasti Pálava, která navazuje na Lednicko-valtický areál se spoustou kulturních památek. Kousek od nás je několik vinných sklípků, kde můžete prožít příjemný večer u vínka, cimbálky apod. Hned pod Pavlovem se rozkládají Novomlýnská jezera. Pavlov je ideální místo pro cyklistiku, vodní sporty a pěší tůry. V našich prostorách se nachází: 3 ložnice, kuchyně, krb, WC, nová luxusní koupelna z masážním koutem. Přístup: silnice Dolní Věstonice - Lednice, odbočte nahoru na Pavlov, Penzion Ivka je na dolním náměstí. Viz též Penzion Ivka - kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion Ivka - fotografie a Penzion Ivka - mapa.
Ubytování Brod nad Dyjí Ubytování Brod nad Dyjí - Rádi bychom Vás chtěli pozvat do našeho ubytovacího zařízení s hospůdkou. Nacházíme se v malé obci Brod nad Dyjí na jihu Moravy, 13 km od Mikulova, na dohled od Pálavy a kousek od Novomlýnských nádrží (Mušovských jezer). Obcí prochází cyklistická stezka Brno-Wien. Máte k dispozici 6 pokojů, 22 lůžek. Všechny naše pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV připojením k Internetu prostřednictvím Wi-Fi. K dispozici je společná kuchyň. Nabízíme Vám klidné, příjemné a pohodlné prostředí s rozsáhlými možnostmi zábavy (turistika, cykloturistika, koupání, rybaření...) a především dobré víno. Je zde také možnost využití minerálního pramene v hotelu Termal Mušov (Autokemp Merkur - Pasohlávky). Součástí naší hospůdky je příjemné venkovní posezení. Účastníme se akce "Zelené pivo na Zelený čtvrtek". V létě pořádáme hudební festival Bluegrass na vinici. Zastavte se u nás během Vašeho výletu či putování po Jižní Moravě. Budete se rádi vracet, stejně jako se rádi vracejí naši stávající zákazníci. Přístup: silnice Brno-Vídeň, před Mušovskými jezery odbočte směrem Pasohlávky nebo za Mušovskými jezery odbočte směrem na Dolní Dunajovice. Viz též Ubytování Brod nad Dyjí - kapacity, otevírací doby a ceny, Ubytování Brod nad Dyjí - fotografie, Ubytování Brod nad Dyjí - mapa a Hospůdka U Michala.
Penzion a vinařství Milan Kosík Penzion a vinařství Milan Kosík - Penzion je součástí naší rodinné vinařské firmy. V budově penzionu je jedenáct pokojů (každý z nich má samostatné sociální zařízení) s celkovou ubytovací kapacitou 42 lůžek, penzion je postaven přímo nad vinným sklepem. Součástí penzionu je tedy pochopitelně i místnost pro degustaci vín. Penzion je umístěn v malebné obci Perná ležící na úpatí Pavlovských vrchů. Svým umístěním je tedy penzion vhodný nejen pro milovníky vína, ale i pro turistiku. Blízké okolí nabízí spoustu vyžití. Především, je to samotná Pálava, krátké nevysoké pohoří dominující v rovině Podyjí. Pálava je ozvláštněna výraznými pozůstatky minulosti, zříceninanmi strážných a rodinných hradů. I pro cykloturistiku je zde spousta nepříliš vzdálených cílů. Ať je to prohlídka zámku v překrásném jihomoravském městečku Mikulov, návštěva Valticko Lednického areálu s úchvatným zámeckým parkem v Lednici, nebo rekreace u jezer přehradní nádrže Nové mlýny. Také si u nás můžete půjčit kola. Máme pro vás připravena kola treková značky Cube. jedná se o sedm kol pro dospělé a šest kol dětských. K zapůjčení máme také dvě dětské sedačky na kolo + šest dětských přileb. Přístup: Perná, ze silnice Brno - Vídeň odbočte cca 6 km za Mušovskými jezery doleva nahoru; ze silnice Pavlov - Klentnice odbočte směrem dolů; středem Perné vyjeďte skoro až nahoru a poté odbočte vpravo. Viz též Penzion Milan Kosík - kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion a vinařství Milan Kosík - fotografie, Penzion a vinařství Milan Kosík - mapa, Vinný sklep Milan Kosík a Vinařství Milan Kosík.
Penzion a vinařství U Maňáků Penzion a vinařství U Maňáků - Ideální příležitost pro různé firemní akce nebo školení, ale také pro přátelská setkání a rodinné oslavy s kapacitou až 45 osob včetně vlastního noclehu. Penzion stojí v horní části obce Perná. Apartmány jsou rodinného typu. Pro hosty nabízíme možnost využití venkovní terasy, krytého altánu se zahradním grilem, bazénu, otevřeného parkoviště, úschovny kol i písečného kurtu pro milovníky volejbalu. Vinařstvím se zabýváme již od roku 1989 a především láska k vínu a tradiční šetrné zpracování nám dovoluje spolu s osobitým charakterem pěstovaných hroznů přímo pod Pálavskými vrchy dělat svěží vína vysoké kvality a plné chuti. Přijměte naše pozvání do světa harmonické chuti, vyzrálé plnosti, jemné kořenitosti, šťavnaté svěžesti a osobité vůně. A dovolte nám, abychom Vám naservírovali Velmi Intenzivní Prožitek, protože taková jsou vína z nové kolekce našeho rodinného vinařství GENIUS VITIS®. Naši novou kolekci jsme úspěšně prezentovali na slavnostním předávání filmových cen Český lev 2008. Rádi pro vás na objednávku připravíme Setkání s vínem - příjemné posezení s prohlídkou sklepů, řízenou degustací či ochutnávkou vín, bohatou hostinou a to vše za doprovodu cimbálové muziky. Přístup: Perná, ze silnice Brno - Vídeň odbočte cca 6 km za Mušovskými jezery doleva nahoru; ze silnice Pavlov - Klentnice odbočte směrem dolů; středem Perné vyjeďte skoro až nahoru, náš penzion je před Vámi. Viz též Penzion a vinařství U Maňáků - kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion a vinařství U Maňáků - fotografie, Penzion a vinařství U Maňáků - mapa, Vinný sklep U Maňáků a Vinařství U Maňáků.
Penzion a vinný sklep Slavík Penzion a vinný sklep Slavík - Penzion *** a vinný sklep, Sedlec u Mikulova. Nacházíme se na trase Mikulov – Valtice v atraktivním a klidném prostředí na hranici Lednicko-valtického areálu a oblasti Pálavských vrchů. Ti z Vás, kteří se rozhodnou v našem penzionu strávit svou dovolenou či uspořádat firemní akci, mohou očekávat profesionální a individuální přístup s možností návštěvy vinného sklípku a následnou degustací kvalitních moravských vín. Okolí Vás bude lákat k návštěvě mnoha přírodních i kulturních zajímavostí, zámků i projížďkám na kole po vinařských cyklostezkách. Ubytování je zajištěno v pohodlně zařízených pokojích vždy s vlastním vstupem z venku. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. V objektu poskytujeme stravu pouze pro klienty penzionu, přičemž večeře jsou řešeny v podobě grilování a rožnění - možné rožnění čehokoli. Pobyt na tomto objektu je vhodný jak pro rodiny s dětmi, které touží poznat tento nezapomenutelný kraj, tak i firmy, které mohou využít našich služeb spojených s programem šitým na míru a neodmyslitelnou degustací vín (archivní, přívlastková). Otevírací doba dle požadavků zákazníka. Těšíme se na Vaši návštěvu. Přístup: Sedlec u Mikulova, silnice Valtice - Mikulov, u můstku přes potok, 100 m od železniční stanice. Viz též Penzion a vinný sklep Slavík - kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion a vinný sklep Slavík - fotografie, Penzion a vinný sklep Slavík - mapy, Vinný sklep Slavík a Víno a destiláty Slavík.
Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové - v roce 2008 jsme dokončili výstavbu nového penzionu s kapacitou 38 osob v převážně dvoulůžkových pokojích, všechny pokoje jsou komfortně vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, LCD televizí, dle velikosti křesílky nebo sedací soupravou, trojlůžkový pokoj s balkonem je situovaný do zahrady, samozřejmostí je pokoj s bezbariérovým přístupem, všechny pokoje jsou nekuřácké s přístupem k WIFI Internetu, na dobré jídlo Vás zve naše Zámecká restaurace, součástí penzionu je stylový vinný sklep, který svou malebností vyniká nad ostatními, sklepní služby zahrnují posezení ve sklepě, ve stodole či na zahrádce, řízenou degustaci, občerstvení, hostiny, rauty, prodej vín a uskladnění vín ve sklepních boxech, cimbálové muziky či country kapely, poskytujeme služby pro individuální turisty, cykloturisty, skupiny i firmy, naše firemní akce jsou vyhlášené, Úvaly leží v údolí na okraji hezké pahorkatiny. Přístup: z Valtic silnicí nahoru k hraničnímu přechodu Schrattenberg, před přechodem odbočte doprava, dále 3 km do Úval, v Úvalech doprava nahoru. Viz též Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové - kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové - fotografie, Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové - mapy, Zámecká restaurace Daniely Valentové a Vinný sklep Daniely Valentové.
domů - nahoru

Noční kluby
Night club Cabaret Night club Cabaret - První a jedinečný Night club Cabaret u Rakouských hranic v turistickém městě Mikulov, Vás srdečně zve do společnosti sympatických slečen v příjemném a diskrétním prostředí. Cabaret Mikulov Vás nažhaví striptýzovým vystoupením, lesbi show, a jinými erotickými programy. Možno využít diskrétního separé salónku, whirpool vany či eskort servisu. VSTUP VOLNÝ. Bar je kvalitně zásoben alkoholickými i nealkoholickými nápoji a je plně klimatizován. Escort možný. POZOR! Po zavolání na tel: 519 510 192 (po 19hod.), Vám ihned pošleme naše taxi, které Vás diskrétně a za rozumnou cenu přiveze přímo k nám! Přístup: Mikulov, ulice 28. října, silnice Brno-Vídeň, ve směru od Brna po levé straně, ve směru od Vídně po pravé straně. Viz též Night club Cabaret - kapacity a otevírací doby, Night club Cabaret - fotografie a Night club Cabaret - mapa.
domů - nahoru

Restaurace
Vinárna Fajka Vinárna Fajka - Přijďte si vychutnat pohodovou atmosféru Mikulova do stylové, nově otevřené Vinárny Fajka! Najdete nás hned pod zámeckými hradbami, takže cetrum Mikulova neopustíte ani na chvilku. Naše prostory jsou vhodné jak pro individuální oslavy, tak i pro firemní akce. Nabídneme Vám: široký sortiment kvalitních jihomoravských vín, piva Hoegaarden a Stella Artois, mnoho druhů i značek lihovin, nealko nápoje Coca Cola a džusy Cappy, kávu illy a čaje Teavelope, pochutiny (tyčinky, brambůrky, sýry...), nakládané grilované koleno s úpravou na přání hosta, doutníky, cigarety. Ochutnejte u nás pravé italské espresso Illy. V Penzionu Fajka prožijete svou dovolenou naplno! Zrekonstruovali jsme pro Vás historický objekt v centru Mikulova, těsně pod hradbami Mikulovského zámku. Odtud Vás snadno vylákají procházky zámeckým parkem (vchod cca 30m) nebo náměstím (100 m). Pro ty, které víc než Zámek, Dietrichštejnská hrobka nebo nedaleký Lednicko-Valtický areál zajímá příroda, jsou velkým lákadlem Pálava se svým unikátním ekosystémem a veřejnosti přístupné jeskyně pod Turoldem. Pokud Vám po tom všem zbyde ješte spousta energie, využijte rozsahlé sítě místních cyklostezek, nebo podnikněte výlet na Novomlýnské nádrže. Ať už se rozhodnete jakkoli, pro všechny Vaše aktivity Vám poskytneme zázemí a ubytujeme Vás ve dvou až čtyřlůžkových pokojích - každý z nich je samozřejmě vybaven samostatným sociálním zařízením, lednicí a TV. Našim hostům zdarma nabízíme venkovní parkoviště střežené kamerovým systémem. Přístup: z dolního konce náměstí šikmo vpravo dolů, ulice Alfonse Muchy. Viz též Penzion a vinárna Fajka - kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion a vinárna Fajka - fotografie, Penzion a vinárna Fajka - mapa a Penzion Fajka.
Restaurace Eat Art Gallery Restaurace Eat Art Gallery - Výstavní a požitková galerie pro všechny smysly. Atrium, vinný sklep, stylová restaurace a penzion. Restaurovaný objekt uprostřed inspirujícího centra Mikulova spojuje požitek z umění, gurmánství i vína. Pořádání výstav tématicky spojených s EAT-ARTem, sortiment vybraného zboží dárkového charakteru a suvenýrů umělecké kvality. Nechybí sezónní suvenýry jedlé i nejedlé, pořizované částečně z vlastní výroby. Prostory galerie samozřejmě slouží i hostům penzionu k podávání snídaní a k nabídce jednotného menu speciálně sestaveného dle receptů „zapomenuté“ české kuchyně. Připravujeme kulinářská překvapení nejen pro turisty, ale i pro domácí hosty. Krom EAT-ART eventů zde pořádáme kulinářské kurzy a semináře, jejichž cílem by mělo být obnovení tradiční české kuchyně a umělecké pojetí její přípravy. Kurzy se pořádají pod vedením majitelky galeire Jitky Plesz, která také od roku 1988 vyučuje na soukromé Vídeňské umělecké škole. Připravujete důležité obchodní jednání, chcete udělat dojem na partnera či odměnit spolupracovníky nebo plánujete zvy?šit jejich motivaci? Nabízíme Vám v centru krásného města Mikulova příjemné prostředí v nově zrenovovaném, malém, útulném historickém objektu skvělé gurmánské zážitky dle Vašeho přání. Přístup: z dolního konce náměstí doleva dolů ulicí Kapucínskou, na rohu znovu doleva. Viz též Eat Art Gallery - kapacity, otevírací doby a ceny, Eat Art Gallery - fotografie, Eat Art Gallery - mapa, Penzion Eat Art Gallery a Vinný sklep Eat Art Gallery.
Hospůdka U Michala Hospůdka U Michala - Srdečně Vás zveme do mašho ubytování a stylové hospůdky v Brodě nad Dyjí, nedaleko Mikulova. Po celý rok Vám nabízíme vlídnou obsluhu, chlazené i teplé nápoje, skvělá jihomoravská vínka a drobné pochoutky. Omlouváme se, ale zatím nevaříme. Součástí naší hospůdky je příjemné venkovní posezení. Účastníme se akce "Zelené pivo na Zelený čtvrtek". V létě pořádáme hudební festival Bluegrass na vinici. Zastavte se u nás během Vašeho výletu či putování po Jižní Moravě. Budete se rádi vracet, stejně jako se rádi vracejí naši stávající zákazníci. Přístup: silnice Brno-Vídeň, před Mušovskými jezery odbočte směrem Pasohlávky nebo za Mušovskými jezery odbočte směrem na Dolní Dunajovice. Viz též Ubytování Brod nad Dyjí - kapacity, otevírací doby a ceny, Ubytování Brod nad Dyjí - fotografie, Ubytování Brod nad Dyjí - mapa a Ubytování Brod nad Dyjí.
Restaurace Pod radnicí Restaurace Pod radnicí - se nachází v historickém centru malebného vinařského městečka Mikulova. Kromě restaurace o kapacitě 70 míst nabízíme našim hostům v letních měsících posezení na zahrádce s výhledem na barokní zámek, Dietrichsteinskou hrobku, morový sloup a historické domy mikulovského náměstí. Posezení pod vinnou pergolou ve dvoře restaurace je chladivou oázou v horkých letních dnech. Naše restaurace má také nekuřácký salónek. Hosté ocení výběr z bohatého jídelního lístku. Projekce na plátno 214 x 214 cm (sportovní přenosy apod.). Možnost připojení k Internetu prostřednictvím Wi-Fi zdarma. Jsme samozřejmě k dispozici všem návštěvníkům Mikulova - individuálním turistům, rodinám, přátelům i skupinám. Náš profesionální tým pro Vás zajistí rauty, prezentace, firemní večírky i soukromé oslavy v naší restauraci nebo ve Vámi určených prostorách. Připravíme speciality studené i teplé kuchyně a zhotovíme několik variant menu dle Vašeho přání. Přístup: horní konec náměstí, radnice. Viz též Restaurace Pod radnicí - kapacity, otevírací doby a ceny, Restaurace Pod radnicí - fotografie, Restaurace Pod radnicí - mapa, Taverna Pod Kozím hrádkem, Vinný sklep U maršála, Víno Šimák.
Taverna Pod Kozím hrádkem Taverna Pod Kozím hrádkem - Ať už Mikulovem jen projíždíte či procházíte, nebo jste v Mikulově ubytováni, zveme Vás k příjemnému posezení v naší taverně. Z našeho venkovního posezení uvidíte Mikulov jako na dlani, můžete se kochat krásami Mikulova i krásami jeho okolí. Kousek od nás je jedna z dominant Mikulova - Kozí hrádek, která slouží turistům jako rozhledna; blízko je také Jeskyně Turold. Nabízíme chutné občerstvení, chlazené i teplé nápoje (pivo, víno, nealko, káva, čaj). Přístup: z horního konce náměstí jděte nahoru ulicí Brněnskou, taverna je na horním náměstí; ze silnice Brno-Vídeň odbočte před Mikulovem nahoru ulicí Brněnskou. Viz též Taverna Pod Kozím hrádkem - kapacity, otevírací doby a ceny, Taverna Pod Kozím hrádkem - fotografie, Taverna Pod Kozím hrádkem - mapa, Restaurace Pod radnicí, Vinný sklep U maršála, Víno Šimák.
Restaurace Alfa Restaurace Alfa - Vážení návštěvníci, srdečně Vás zveme do naší nádherná restaurace v historické rekonstruované sgrafiti budově přímo na mikulovském náměstí. K dipozici je Vám velký sál, salonek a pivnice. Naše vyhlášená kuchyně i obsluha Vám ráda poskytne potěšení z jídla i pití. Na čepu máme dobře chlazený Staropramen. V klidu si můžete užít dobrého moravského vínka. Poskytujeme služby pro individuální turisty, skupiny, rodiny, přátele... Pořádáme společenské i firemní akce. Jsme zde také pro turistické zájezdy, kongresovou, obchodní a incentivní turistiku. Přijďte k nám na oběd, večeři, občerstvení během prohlídky Mikulova nebo prostě na dvě deci či lahvinku vína. Budete spokojeni, tak jako jsou spokojeni naši stávající zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí. Přístup: rohový bílý dům s černými sgrafiti v horní části náměstí.
Zámecká restaurace Daniely Valentové Zámecká restaurace Daniely Valentové - penzion, restaurace a vinný sklep v jednom objektu, gastronomické a sklepní služby zahrnují posezení v restauraci, ve sklepě, ve stodole či na zahrádce, řízenou degustaci, občerstvení, hostiny, rauty, prodej vín a uskladnění vín ve sklepních boxech, cimbálové muziky či country kapely, poskytujeme služby pro individuální turisty, cykloturisty, skupiny i firmy, naše firemní akce jsou vyhlášené, Úvaly leží v údolí na okraji hezké pahorkatiny. Přístup: z Valtic silnicí nahoru k hraničnímu přechodu Schrattenberg, před přechodem odbočte doprava, dále 3 km do Úval, v Úvalech doprava nahoru. Viz též Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové - kapacity, otevírací doby a ceny, Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové - fotografie, Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové - mapy, Penzion Daniely Valentové a Vinný sklep Daniely Valentové.
domů - nahoru

Kapacity, otevírací doby a ceny
Svátky se řídí kalendářem České republiky.
Peněžní kurzy: 1 Euro = 27 Kč, 1 americký dolar = 21 Kč, 1 Slovenská koruna = 0.90 Kč.

Hotel Golf Garni - kapacity, otevírací doby a ceny
Kapacita a rozložení lůžek:
Dvojlůžkový pokoj: 13 x 2 = 26 lůžek.
Celkem 13 pokojů, 26 lůžek, 24 přistýlek.
2 pokoje jsou pro hendikepované.
Otevírací doby:
Celoročně, každý den.
Ceny:
Sezona (1.3.-30. 11. plus Vánoce a Silvestr):
1 x dvoulůžkový pokoj se snídaní: 1700 Kč.
1 osoba na dvoulůžkovém pokoji se snídaní: 1100 Kč.
1 x přistýlka + snídaně: 600 Kč.
Mimosezona (1. 12.-28. 2.):
1 x dvoulůžkový pokoj se snídaní: 1700 Kč.
1 osoba na dvoulůžkovém pokoji se snídaní: 1100 Kč.
1 x přistýlka + snídaně: 600 Kč.
Děti do 3 let: zdarma.
Domácí mazlíčci: 200 Kč/noc.
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.
V cenách není zahrnut rekreační poplatek (15 Kč/den/osoba).
Rekreační poplatek platí osoby ve věku 18-70 let. Platí se za přechodný pobyt za účelem rekreace. Neplatí vojáci, studenti, ZTP osoby.
Přijímáme platební karty: Mastercard, Visa, American Expres...
Snídaně jsou podávány formou bohatého buffee přímo v objektu.

Hotel Bonsai - kapacity, otevírací doby a ceny
Kapacita a rozložení lůžek:
14 dvoulůžkových a třílůžkových pokojů s možností přistýlek a 1 apartmán.
Celkem 15 pokojů, 35 lůžek, 10 přistýlek.
Restaurace: 46 míst.
Salónek: 18 míst.
Letní terasa: 30 míst.
Otevírací doby:
Celoročně, každý den.
Ceny:
1 osoba na dvoulůžkovém pokoji: 665 Kč/noc (1.7.-31.10. - 800 Kč/noc).
Dvoulůžkový pokoj (2 osoby): 930 Kč/noc.
Dvoulůžkový pokoj s balkonem (2 osoby): 1030 Kč/noc.
Třílůžkový pokoj (3 osoby): 1340 Kč/noc.
Apartmán (2-4 osoby): 1660 Kč/noc.
Přistýlka (1 osoba): 295 Kč/noc.
V době Grand Prix Brno (14.-16.8.2009):
Dvou- a třílůžkový pokoj (1 osoba): 700 Kč/noc.
Pokoj obsazený jednou osobou: 1200 Kč/noc.
Přistýlka: 400 Kč/noc.
V době Pálavského vinobraní Mikulov (11.-13.9.2009):
Dvou- a třílůžkový pokoj (1 osoba): 650 Kč/noc.
Pokoj obsazený jednou osobou: 1100 Kč/noc.
Přistýlka: 400 Kč/noc.
Ceny jsou uvedeny včetně DPH, parkovného i místních poplatků.
Snídaně formou bufetu: 100 Kč/osoba, děti 3-10let: 50 Kč/osoba.
Poskytujeme slevy pro skupiny a cestovní kanceláře.
Informace o slevových možnostech získáte na recepci.
Ceny jsou platné od 1.1 - 31.12.2009 a zahrnují DPH a místní poplatky.
Rezervace ubytování platí do 19:00 hod. domluveného dne příjezdu.
Při dohodnuté době příjezdu držíme rezervaci maximálně o 1 hodinu déle.
Je nutné hlásit opožděný příjezd.
Tel.: 608 113 156.
Tel/fax: 519 324 140.
Zde je náš jídelní lístek.
Zde je náš vinný lístek.

Penzion a vinárna Fajka - kapacity, otevírací doby a ceny
Kapacita a rozložení lůžek:
2-4 lůžkové pokoje.
Celkem 8 lůžek.
Vinárna: 40 osob plus venkovní posezení.
Otevírací doby:
Celoročně, každý den.
Ceny:
Nocleh: 400 Kč/osoba.
Dítě do 10 let: 350 Kč/osoba.
Přistýlka: 350 Kč/osoba.

Eat Art Gallery - kapacity, otevírací doby a ceny
Kapacita a rozložení lůžek:
Pokoje: 1 x 2, 2 x (2+1).
Celkem 3 pokoje, 6 lůžek, 2 přistýlky.
Otevírací doby:
Celoročně, každý den.
Ceny:
Nocleh: od 750 Kč osoba/noc včetně snídaně - v ceně je již zahrnuta sleva 30%.
Přistýlka se snídaní: 400 Kč.
Další služby: možnost ubytování se psy, masáže přímo na pokojích, servírování snídaně do pokojů.

Penzion Moravia - kapacity, otevírací doby a ceny
Kapacita a rozložení lůžek:
6 dvou- a třílůžkových pokojů.
Otevírací doby:
Celoročně, každý den.
Ceny:
Pokoj pro 2 osoby: 900 Kč/noc.
Pokoj pro 3 osoby: 1200 Kč/noc.
Pokoj pro 4 osoby: 1500 Kč/noc.
Slevy: pokoj pro 3 a 4 osoby při pobytu delším jak 3 noci sleva 10% z ceny ubytování.
Rekreační poplatek pro město: 15 Kč za dospělou osobu a den.

Penzion Frope - kapacity, otevírací doby a ceny
Kapacita a rozložení lůžek:
2, 4 a 5ti lůžkové pokoje s možností přistýlky.
Otevírací doby:
Celoročně, každý den.
Ceny:
Nocleh: 350 Kč/osoba.
Děti do 3 let (bez lůžka): zdarma.
Dítě od 3 do 10 let: 250 Kč/noc.
1 přistýlka: 350 Kč/noc, 2 a více přistýlek cena dohodou.

Penzion Jola - kapacity, otevírací doby a ceny
Kapacita a rozložení lůžek:
Dvoulůžkový pokoj: 2 x 2 = 4 lůžka.
Čtyřlůžkový pokoj: 1 x 4 = 4 lůžka.
Celkem 3 pokoje, 8 lůžek plus přistýlky.
Otevírací doby:
Celoročně, každý den.
Ceny:
Nocleh: 350 Kč/osoba/noc.

Penzion a vinařství Turold - kapacity, otevírací doby a ceny
Penzion - kapacita a rozložení lůžek:
Apartmán 1: 6 lůžek + 1 přistýlka.
Apartmány 2, 3: 3 lůžka + 1 přistýlka.
Celkem 3 apartmány, 12 lůžek, 3 přistýlky.
Otevírací doby:
Celoročně, každý den.
Ceny:
Apartmán 1: 450 Kč/osoba/noc.
Apartmány 2, 3: 400 Kč/osoba/noc.
V případě týdenního pobytu (7 nocí) zaplatíte pouze 6 nocí.
Děti do 3 let zdarma.
Děti od 3 do 10 let: 200 Kč/osoba/noc.
Zde je katalog našich vín a ceny.
Zde je ceník zapůjčení našich kol a doplňků.

Penzion Baťa - kapacity, otevírací doby a ceny
Kapacita a rozložení lůžek:
2 apartmány (v každém 3 samostatná lůžka a rozkládací sedací souprava pro 2 osoby.
Otevírací doby:
Celoročně, každý den.
Ceny:
Po celý rok: 400 Kč za lůžko a noc.
Děti do 3 let ubytování zdarma v doprovodu dvou dospělých osob.
Ceny jsou uvedeny včetně rekreačních a ubytovacích poplatků.

Penzion Kiwi - kapacity, otevírací doby a ceny
Kapacita a rozložení lůžek:
2 apartmány (v každém 3 samostatná lůžka a rozkládací sedací souprava pro 2 osoby.
Otevírací doby:
Celoročně, každý den.
Ceny:
Po celý rok: 400 Kč za lůžko a noc.
Děti do 3 let ubytování zdarma v doprovodu dvou dospělých osob.
Ceny jsou uvedeny včetně rekreačních a ubytovacích poplatků.

Penzion Na koni - kapacity, otevírací doby a ceny
Kapacita a rozložení lůžek:
Osm dvojlůžkových pokojů.
V každém pokoji lze umístit dvě přistýlky.
Restaurace: 40 osob.
Otevírací doby:
Celoročně, každý den.
Ceny:
1 noc od 1. května do 30. září: 300 Kč/osoba.
2 a více nocí od 1. května do 30. září: 220 Kč/osoba.
Od 1. října do 30. dubna: 180 Kč/osoba.
Děti do 2 let zdarma.
Zapůjčení dětské postýlky: 80 Kč/noc.
Ubytování ve vlastním stanu: 50 Kč/osoba.
Snídaně: 50 Kč/osoba.

Penzion Ivka - kapacity, otevírací doby a ceny
Kapacita a rozložení lůžek:
3 ložnice.
Otevírací doby:
Celoročně, každý den.
Ceny:
Nocleh: 350 Kč/osoba/noc.
Dítě do 15 let: 200 Kč/noc.
Dítě do 5 let: zdarma.

Ubytování Brod nad Dyjí - kapacity, otevírací doby a ceny
Kapacita a rozložení lůžek:
Dvojlůžkový pokoj: 6x2 = 12 lůžek.
Celkem 6 pokojů, 12 lůžek.
Sál: 40 míst.
Venkovní posezení: 30 míst.
Otevírací doby:
Celoročně, každý den. Ceny:
1 noc/osoba: 350 Kč/noc.
2 noci/osoba: 300 Kč/noc.
Týdenní/osoba: 250/noc.
Rychlé ubytování (od 22 hod.): 400 Kč.
Úschovna kol: zdarma.
Parkování v objektu: zdarma.
Při rezervaci se hradí záloha 30% z ceny. Rezervace je závazná po uhrazení a připsání zálohy na účet.
V případě nenastoupení k pobytu je záloha nevratná.

Penzion a vinařství Milan Kosík - kapacity, otevírací doby a ceny
Kapacita a rozložení lůžek:
Dvojlůžkové pokoje: 2 x 2 = 4 lůžek.
Třílůžkové pokoje: 3 x 3 = 9 lůžek.
Čtyřlůžkové pokoje: 2 x 4 = 8 lůžek.
Pětilůžkové pokoje: 3 x 5 = 15 lůžek.
Šestilůžkový pokoj: 1 x 6 = 6 lůžek.
Celková kapacita: 11 pokojů, 42 lůžek.
Otevírací doby:
Celoročně, každý den.
Ceny:
Nocleh: 350 Kč/osoba + DPH.
Degustace s večeří: 500 Kč.
Snídaně: 70 Kč.

Penzion a vinařství U Maňáků - kapacity, otevírací doby a ceny
Kapacita a rozložení lůžek:
Apartmán Starý
(ložnice se 2 lůžky, vybavená kuchyňka – lednice, varná konvice, nádobí, mikrovlnka, obývací kout s 1 lůžkem a TV, podkrovní ložnice s 6 lůžky, sociální zařízení, možnost přistýlky 2 lůžek)
Apartmán 1
(ložnice se 3 lůžky, vybavená kuchyňka – lednice, varná konvice, nádobí, mikrovlnka, obývací kout s TV, podkrovní ložnice s 8 lůžky, sociální zařízení, možnost přistýlky 2 lůžek)
Apartmán 2
(vybavená kuchyňka – lednice, varná konvice, nádobí, mikrovlnka, obývací kout s TV, podkrovní ložnice s 6 lůžky, sociální zařízení, možnost přistýlky 2 lůžek) Apartmán 3
(ložnice se 3 lůžky, vybavená kuchyňka – lednice, varná konvice, nádobí, mikrovlnka, obývací kout s 2 lůžky a TV, podkrovní ložnice se 7 lůžky, sociální zařízení, možnost přistýlky 2 lůžek)
Apartmán Michaela
(ložnice se 2 lůžky, vybavená kuchyňka – lednice, varná konvice, nádobí, mikrovlnka, obývací kout s TV a 2 lůžky, sociální zařízení, možnost přistýlky 2 lůžek)
Celková kapacita: 16 lůžek, 10 přistýlek.
Otevírací doby:
Celoročně, každý den.
Ceny:
Sezona (duben - prosinec): 300 Kč/osoba/noc.
Mimo sezonu (leden - březen): 270 Kč/osoba/noc.
Ceny jsou uvedeny na osobu/noc bez snídaně včetně DPH.
Děti do 2 let zdarma. Děti do 10 let 50% sleva.
Cenu za Setkání s vínem vám připravíme na základě vašich individuálních požadavků.
Cena za cimbálovou muziku je 5000 Kč / 4 hodiny a je orientační.

Penzion Fontána - kapacity, otevírací doby a ceny
Kapacita a rozložení lůžek:
5 x 2 lůžkový pokoj s možností přistýlky.
1 x 3 lůžkový pokoj.
1 x 4 lůžkový apartmán.
Celkem 7 pokojů, 17 lůžek, možnost přistýlek.
Všechny apartmány a pokoje jsou vybaveny koupenou, WC a TV.
Otevírací doby:
Celoročně, každý den.
Ceny:
2-lůžkový pokoj: 650 Kč/pokoj/noc.
3-lůžkový pokoj: 950 Kč/pokoj/noc.
Apartmán při třech osobách: 1000 Kč/apartmán/noc.
Apartmán při čtyřech osobách: 1100 Kč/apartmán/noc.

Penzion a vinný sklep Slavík - kapacity, otevírací doby a ceny
Kapacita a rozložení lůžek:
Třílůžkový pokoj: 8x3 = 24 lůžek plus přistýlky.
Celkem 24 lůžek, 4 přistýlky.
Otevírací doby:
Celoročně, každý den.
Ceny:
Nocleh: od 400 Kč/osoba/noc.
Cena zahrnuje snídani formou bufetu.

Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové - kapacity, otevírací doby a ceny
Kapacita a rozložení lůžek:
Dvojlůžkový pokoj: 9 x 2 = 18 lůžek.
Třílůžkový pokoj standard: 3 x 3 = 9 lůžek.
Třílůžkový pokoj s balkonem: 1 x 3 = 3 lůžka.
Čtyřlůžkový pokoj - mezonet: 1 x 4 = 4 lůžka.
Čtyřlůžkový apartmán (2 pokoje): 1 x (2+2) = 4 lůžka.
Celkem: 15 pokojů, 38 lůžek, možnost přistýlek.
Restaurace: 40 osob.
Celková kapacita areálu: 140 míst k sezení.
Otevírací doby:
Celoročně, každý den.
Ceny:
Standardní cena: 650 Kč/osoba/noc.
Trojlůžkový pokoj s balkonem: 750 Kč/osoba/noc.
Pokoj obsazený jednou osobu: 800 Kč/osoba/noc.
Pes: 200 Kč/den.
Dětská postýlka: zdarma.
Dítě do 3 let bez nároku na lůžko: zdarma.
Dítě do 12 let: 400 Kč/noc.
Ceny ubytování jsou včetně snídaně, poplatku za ubytování, turistického poplatku a 9% DPH.
Přijímáme veškeré platební karty.
Poskytujeme slevy pro větší skupiny a cestovní kanceláře. Informace Vám rádi poskytneme telefonicky nebo emailem.
Ubytování hostů probíhá v den příjezdu do 18 hodin.
Opožděný příjezd nám prosím sdělte předem na níže uvedený kontakt.
Kontakt: paní Bohuslava Ročáková, tel. 519 352 222, email rocarkova@sklepuvaly.cz.

Night club Cabaret - kapacity, otevírací doby a ceny
9x plně vybavené pokoje s koupelnou a WC.
Bar s tanečním molem a diskrétními boxy pro 30 osob.
Salonek pro 15 osob.
Otevírací doba:
Každý den od 19-04 hod., o víkendu do 05 hod. Viz též Jižní Morava - náplně (možnosti, programy) a ceny.

Restaurace Pod radnicí - kapacity, otevírací doby a ceny
Kapacity:
Restaurace: 70 míst.
Zahrádka u kašny: 26 míst.
Zahrádka ve dvoře: 44 míst.
Otevírací doby:
Celoročně, každý den.
Ceny:
Polední menu
Jídelní lístek
Nápojový lístek
Vinný lístek

Taverna Pod Kozím hrádkem - kapacity, otevírací doby a ceny
Kapacita: 30 míst
Otevírací doby:
Celoročně, každý den.

domů - nahoru

Seznamy a kontakty
Mikulov - služby a atrakce - seznamy a kontakty
domů - nahoru
© Petr Hejl