Mikulov, 608374535, phejl@lednice.org, Lednicko-valtický areál, Pálava, zámek, vinné sklepy, víno, ubytování, penziony, hotely, restaurace, atrakce, salety, Svatý Kopeček, město, památky, okolí, soukromí, akce, mapa, otevírací doba
Mikulov, Lednicko-valtický areál, Pálava, zámek, vinné sklepy, víno, ubytování, penziony, hotely, restaurace, atrakce, salety, Reistna, Hraniční zámeček, město, okolí, soukromí, podzemí, akce, salon vín, mapa, otevírací doba
 

Mikulov
Stravování


Restaurace
Vinárna Fajka Vinárna Fajka - Přijďte si vychutnat pohodovou atmosféru Mikulova do stylové, nově otevřené Vinárny Fajka! Najdete nás hned pod zámeckými hradbami, takže cetrum Mikulova neopustíte ani na chvilku. Naše prostory jsou vhodné jak pro individuální oslavy, tak i pro firemní akce. Nabídneme Vám: široký sortiment jihomoravských vín, piva Hoegaarden a Stella Artois, značekové lihoviny, Coca Colu, džusy Cappy, kávu Illy, čaje Teavelope, pochutiny (tyčinky, brambůrky, sýry...), nakládané grilované koleno s úpravou na přání hosta, doutníky. V Penzionu Fajka prožijete svou dovolenou naplno! Zrekonstruovali jsme pro Vás historický objekt v centru Mikulova, těsně pod hradbami Mikulovského zámku. Odtud Vás snadno vylákají procházky zámeckým parkem (vchod cca 30m) nebo náměstím (100 m). Pro ty, které víc než Zámek, Dietrichštejnská hrobka nebo nedaleký Lednicko-Valtický areál zajímá příroda, jsou velkým lákadlem Pálava se svým unikátním ekosystémem a jeskyně pod Turoldem. Ať už se rozhodnete jakkoli, pro všechny Vaše aktivity Vám poskytneme zázemí a ubytujeme Vás ve dvou až čtyřlůžkových pokojích (sociální zařízení, lednice, TV). Zdarma je venkovní parkoviště (kamerový systém). Přístup: z dolního konce náměstí šikmo vpravo dolů, ulice Alfonse Muchy. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa a penzion. Tel.: 732833147, e-mail: rezervace@fajka-mikulov.cz.
Restaurace Aquarium Relax Restaurace Aquarium Relax - KONDICE s.r.o. si Vám dovoluje nabídnout: restauraci, fitness, spinning, saunu, whirlpool a solnou jeskyni. Zajistíme pro Vás: ubytování, stravování, relaxaci, výlety, degustace. Pořádáme též firemní akce: oddělený prostor pro 38 až 48 míst pro firmu, projektor s notebookem, WiFi Internet, flipcharty, možno skombinovat s relaxačním centrem a ochutnávkou vín. Restaurace má terasu a bohatý, tradiční i netradiční, jídelníček. Fitness se nachází v podkrovní klimatizované místnosti se zachovalým původním trámovím. Vyzkoušejte u nás pilates, power jógu, cvičení na posílení bříška, cvičení pro bolavá záda a další zdravotní cvičení. Spinning (trénink na stacionárních kolech) je pro ty, kteří si chtějí udržet nebo zlepšit svoji postavu, sílu a fyzickou kondici zábavným způsobem. Je prostředkem k hubnutí, tvarování, zpevňování postavy a specializovanou přípravu pro všechny druhy sportů. Tradiční finská sauna z kvalitního cedrového dřeva nabízí možnost potěšit tělo i duši. Součástí sauny je vyvíječ páry, aromaterapie (vonné esence), "hvězdné nebe", relaxační hudba, sprcha a relaxační místnost. Whirlpool s masážním efektem Vám přinese dokonalé uvolnění všech partií Vašeho těla. Výjimečné prostředí s hudbou a svíčkami je tím pravým dárkem, místem pro Vaše oslavy a přátelská posezení s vínkem a občerstvením. Pro odpočinek, relaxaci a terapii: v naší solné jeskyni na sebe nechte působit blahodárné účinky kamenné soli a soli z Mrtvého moře, relaxační hudbu a úžasné barvy. Přístup: z horního konce náměstí ulicí Pavlovskou. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa a Aquarium Relax.
Hospůdka U Michala Hospůdka U Michala - Srdečně Vás zveme do mašho ubytování a stylové hospůdky v Brodě nad Dyjí, nedaleko Mikulova. Po celý rok Vám nabízíme vlídnou obsluhu, chlazené i teplé nápoje, skvělá jihomoravská vínka a drobné pochoutky. Omlouváme se, ale zatím nevaříme. Součástí naší hospůdky je příjemné venkovní posezení. Účastníme se akce "Zelené pivo na Zelený čtvrtek". V létě pořádáme hudební festival Bluegrass na vinici. Zastavte se u nás během Vašeho výletu či putování po Jižní Moravě. Budete se rádi vracet, stejně jako se rádi vracejí naši stávající zákazníci. Přístup: silnice Brno-Vídeň, před Mušovskými jezery odbočte směrem Pasohlávky nebo za Mušovskými jezery odbočte směrem na Dolní Dunajovice. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa a ubytování Brod nad Dyjí. Tel.: 728657348, 728682857, e-mail: hospudkaumichala@seznam.cz.
Restaurace Templ Restaurace Templ - restaurační a hotelový komplex: Vinný restaurant (originální výzdoba původních renesančních prostor, nekuřácké prostředí), Viný bistrot (relaxační prostor zimní vinné zahrady i s barovým posezením propojující původní dům a budovu synagogy), Sál Templ (stylově upravený sál v prostorách bývalé Michlštetrovské synagogy, klubový a koncertní prostor, konferenční servis a firemní školení, kompletní audiovizuální technika k dispozici), Vinný sklep (původní sklep ze 16. století s neopakovatelnou atmosférou obzvláště vhodnou pro komorní ochutnávky vín a vinných specialit), Klubové posezení u krbu (pohodlné lenošky a pohled do ohně jsou příjemným odpočinkem pro chladnější dny), Zahrada Patio (posezení pod krásnou mikulovskou oblohou, v prostoru obklopeném vinnou révou osvěžovanou zurčící fontánou a středověkou studnou) a Zahrada Templ Garden (kratochvilný prostor umožňující společnosti nerušené chvíle při hraní pétanque či pikniku). Gastronomie je inspirována tím nejlepším z kuchyní v historickém regionu monarchie a prezentována v souladu s moderními trendy. Nabídka vín reprezentuje výběr našeho sommeliéra z produkce nejlepších regionálních pěstitelů. Pořádáme gastronomické a sommeliérské akce (sezónní speciality, etnografické kulinářské exkurze). Naše prostředí je přátelské dětem - dětské židle, individuální dětská strava, hry, promítání pohádek, nekuřácké prostory. Parkování je na veřejném parkovišti. Pro firmy poskytujeme konferenční servis ve vlastních prostorách i na Zámku Mikulov. Pořádáme svatby, oslavy, kulturní akce a zahradní slavnosti (středověký "zahradní domek", pétanque, grilování). Náš catering je postaven na regionálních specialitách a netradičně připravovaných pochoutkách. Vinné degustace vedené našimi zkušenými sommeliéry mohou být pojaty jako toulky jihomoravským vinným regionem. Přístup: z dolního konce náměstí nejprve po terase doprava dolů, poté doprava nahoru ulicí Zámeckou a Husovou; z horního konce náměstí doleva nahoru ulicí Brněnskou, na náměstíčku odbočte doleva na ulici Husovu; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou, na vrcholu (náměstíčku) odbočte doprava na ulici Husovu. Viz též Viz též Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa, hotel a vinný sklep.
Restaurace U Jessyho Restaurace U Jessyho - Vás srdečně zve k příjemnému posezení v útulném prostředí s ochotnou obsluhou. Restaurace se nachází ve středu obce Perná v oblasti CHKO Pálava. Její kapacita je 60 míst z toho 14 míst v nekuřáckém salónku. Ten vám poskytne plné soukromí pro pořádání rodinných oslav či firemních večírků. Rezervace osobně, telefonicky, po internetu. Naše kuchyně nabízí výběr ze 70 druhů jídel a to speciality převážně české kuchyně. Dále nabízíme široký výběr nápojů. Na své si přijdou i znalci kvalitních vín. Pro větší pohodlí Vašich nejmenších máme uzpůsobené dětské židličky. V letních měsících je k dispozici terasa a dětské hřiště. Naše restaurace může také být tím nejlepším místem, kde strávit večer s přáteli, pro pracovní či osobní schůzku. Restauraci i bar můžeme nabídnout firmám a organizovaným skupinám pro uspořádání společenské akce, školení a firemní prezentace. Součástí objektu je také penzion s nově zařízenými pokoji a luxusním apartmánem. Můžeme Vám také domluvit návštěvu vinného sklepa, spojenou s degustací vín. Přístup: Perná, ze silnice Brno - Vídeň odbočte cca 6 km za Mušovskými jezery doleva nahoru; ze silnice Pavlov - Klentnice odbočte směrem dolů. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa a penzion.
Restaurace Balloon Restaurace Balloon - Dovolujeme si Vás pozvat do naší restaurace v Horních Věstonicích a nabízíme Vám: příjemné posezení ve stylové restauraci, posezení na zastřešené terase, hotová jídla, minutky, speciality, točené: pivo Starobrno 10° a 11°, Starobrno nealko a Kofola. V restauraci můžete ochutnat vše od klasické domácí kuchyně až po speciality na grilu, saláty, zvěřinu, apod. Na přání můžeme pro Vás nachystat různé gurmánské speciality, jako je italská kuchyně, grilování selete, rauty... V objektu se nachází též penzion, wellness a další doplňky pro Vás příjemný pobyt (dětské hřiště, stolní tenis, stolní fotbal, zahradní šachy, lukostřelba...). Velkým lákadlem pro Vás může být velký venkovní bazén, který Vás v horkých dnech na Mikulovsku jistě ochladí a osvěží. Samozřejmostí je možnost pořádání různých společenských akcí, školení, konferencí a rodinných oslav v konferenčním sále a nebo v nově vybudovaném vinném sklípku. Pro tyto akce zajistíme stravování, výzdobu a techniku. Přístup: ze silnice Brno - Vídeň odbočte cca 6 km za Mušovskými jezery doleva nahoru, v centru Horních Věstonic odbočte směrem dolů. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa, penzion, vinný sklípek a wellness.
Restaurace Bouquet Restaurace Bouquet - Vítejte v Horních Věstonicích a přijměte pozvání k toulkám po jedinečných přírodních krásách jako jsou biosférická rezervace Pálava a Lednicko-valtický areál. K tomu přidejte kouzlo starobylého města Mikulov, atmosféru vinných sklípků nebo kilometry cyklistických i pěších tras. Jako startovací čáru můžete využít ubytování v rodinném penzionu Bouquet, který se nachází v samém srdci této "Zahrady Evropy". Navštivte jedno z nejkrásnějších a nejteplejších míst v České republice, Jižní Moravu a využijte možnosti přírodního koupání v Novomlýnských nádržích. Přejeme Vám krásnou dovolenou. Chutné stravování je možné přímo v restauraci penzionu. Restaurace a bar mají kapacitu 55 míst, k dispozici je též letní terasa. Rádi pro Vás zajistíme rauty, svatby, promoce, semináře a školení. Přístup: ze silnice Brno - Vídeň odbočte cca 6 km za Mušovskými jezery doleva nahoru, penzion se nachází v centru Horních Věstonic. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa a penzion.
Restaurace U Horáků Restaurace U Horáků - V naší restauraci s kapacitou 36 míst nabízíme široký sortiment chutných jídel, ke kterým podáváme vybraná mikulovská vína a čepujeme plzeňské pivo. V letním období si můžete užít posezení na zahrádce. Dále Vám můžeme nabídnout salonek (25 míst) s krbem. Naše prostory jsou vhodné pro pořádání různých akcí - školení, rodinné oslavy, firemní akce a prezentace, smuteční hostiny apod. Zajišťujeme návštěvu blízkého vinného sklípku (100 - 200 m) a ochutnávku mikulovských vín. Restaurace je součástí penzionu, kde máte k dispozici celoroční ubytování hotelového typu, 10 min. od centra města. V objektu je uzavřené parkoviště, úschovna kol, půjčovna kol je 50 m od nás. Turistika: zámek a další památky v Mikulově, koupaliště Mikulov, Novomlýnské nádrže - Mušov, naučná stezka CHKO Pálava, jeskyně Turold, cyklotrasy (Pálavské vrchy, Lednicko - valtický areál). Přístup: z náměstí doleva nahoru ulicí Brněnskou, po cca 300 m odbočte doprava nahoru ulicí Gagarinovou; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou, po cca 500 m odbočte doleva nahoru ulicí Gagarinovou. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa a penzion.
Restaurace Pod radnicí Restuarace Pod radnicí - se nachází v historickém centru malebného vinařského městečka Mikulova. Kromě restaurace o kapacitě 70 míst nabízíme našim hostům v letních měsících posezení na zahrádce s výhledem na barokní zámek, Dietrichsteinskou hrobku, morový sloup a historické domy mikulovského náměstí. Posezení pod vinnou pergolou ve dvoře restaurace je chladivou oázou v horkých letních dnech. Naše restaurace má také nekuřácký salónek. Hosté ocení výběr z bohatého jídelního lístku. Projekce na plátno 214 x 214 cm (sportovní přenosy apod.). Možnost připojení k Internetu prostřednictvím Wi-Fi zdarma. Jsme samozřejmě k dispozici všem návštěvníkům Mikulova - individuálním turistům, rodinám, přátelům i skupinám. Náš profesionální tým pro Vás zajistí rauty, prezentace, firemní večírky i soukromé oslavy v naší restauraci nebo ve Vámi určených prostorách. Připravíme speciality studené i teplé kuchyně a zhotovíme několik variant menu dle Vašeho přání. Přístup: horní konec náměstí, radnice. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa, Vinný sklep U maršála, Víno Šimák. Tel.: 519323848, 775171479, e-mail: info@restauracemikulov.cz.
Restaurace a disco Bílá růže Restaurace a disco Bílá růže - Zveme Vás na oběd, večeři či posezení do naší oblíbené restaurace. Součástí restaurace jsou vlastní parkoviště, pivnice, herna s kulečníkem a diskotéka. Příjemné je posezení na letní zahrádce. Ve všední dny podáváme polední menu. Možnost oslav, srazů, svateb... Řízená degustace vín pod vedením zkušených sommelierů. Disco club Bílá Růže v Dolních Dunajovicích je jedním z nejstarších zábavních podniků na Břeclavském okrese. Během svojí osmnáctileté historie prodělal několik rekonstrukcí, kdy poslední proběhla v roce 2008. O prázdninách 2006 byla diskotéka vybavena klimatizací. Hlavní prostor je tvořen netradičním barem, který je imitací skály. Posezení je formou čalouněných boxů, které jsou kolem celého tanečního parketu. Je zde i salónek, který je vhodný pro uspořádání soukromých akcí (např. narozenin, svateb, firemních večírků apod.), takže celková kapacita k sezení je cca 130 míst, a proto se vyplatí rezervovat si to nejlepší místo telefonicky. Diskotéka je otevřena každý pátek a sobotu - v sobotu je vstup zdarma. Hlavní discjockey je DJ Lonely, populární po celém kraji. Přístup: silnice Pasohlávky-Mikulov; ze silnice Brno-Vídeň odbočte cca 8 km za Mušovskými jezery na Dolní Dunajovice; restaurace je v centru Dolních Dunajovic. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa a článek.
Restaurace Pod Pálavou Restaurace Pod Pálavou - Srdečně Vás zveme: Přijeďte k nám na oběd, večeři či občerstvení během Vašeho výletu, cesty či putování po Jižní Moravě. Služby, ktere Vám rádi poskytujeme: restaurace, 2 sály, venkovní posezení, klasická česká a moravská kuchyně, minutky, ryby, bezmasá jídla, pivo, víno, lihoviny, nealko, šipky, Internet (stolní počítač, WiFi). Přístup: z dálnice Brno-Bratislava odbočte doprava na Strachotín a pokračujte přes hráz; ze silnice Brno-Vídeň odbočte cca 8 km za Mušovskými jezery doleva; z Lednice jeďte směrem na Bulhary a pokračujte dále. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa.
RZ Turist RZ Turist - Ubytování, restaurace a bazén v Pasohlávkách Vám poskytne ubytovací služby dobré turistické úrovně pro zájezdy i individuální turistiku v centru atraktivní oblasti v okolí Pálavských jezer. Ideální dovolená v kraji mimořádně přitažlivém prolínáním historie a současnosti, přírodními rozmanitostmi i lákadly civilizace. Poskytujeme ubytování dobré turistické úrovně o kapacitě 95 osob, objekt tvoří dvě jednopatrové budovy s nově zařízenými dvou, tří a čtyřlůžkovými pokoji. Sociální zařízení v podlaží je společné. K dispozici je restaurace a garáž na kola. Pro skupiny a zájezdy lze předem objednat stravování. V sezóně od 1.4. do 31.10. je k dispozici bufet s terasou. Večer je možno posedět u ohniště. Během letní sezóny se mohou hosté koupat v bazénu, který je otevřen či zakryt dle počasí. Pasohlávky leží na břehu Pálavských jezer, možnost koupání a vodních sportů. V okolí se nachází řada turistických cílů: Pálava, Mikulov, Valtice, Lednice... Přístup: autem ze silnice Brno-Vídeň odbočte cca 2 km před Pálavskými jezery směrem na Pasohlávky; autobusem linka Brno-Mikulov (zastávka Pasohlávky - U kostela); RZ Turist se nachází v centru Pasohlávek. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa, penzion a bazén.
Vinárna U Kosmačků Vinárna U Kosmačků - Naše vinárna se nachází v obci Šakvice, která leží na břehu Pálavských jezer. Vinárna Vám nabízí široký výběr nejen jihomoravských vín, teplá jídla včetně minutek. Připravujeme pro Vás denní menu za 53 Kč. Naší specialitou je "Podlužácká drůbeží směs s bramboráčky". U más máte také možnost posezení ve vinném sklípku. Pořádáme firemní a společenské akce, jako jsou setkání, večírky, oslavy, svatby... Akci pořádáme dla Vašich přání, snažíme se o "domácí prostředí". Zastavte se u nás - ať již pobýváte v Šakvicích, nebo máte "cestu kolem". Budete se rádi vracet, tak, jak se vracejí naši stávající zákazníci. Přístup: z dálnice Brno-Bratislava odbočte doprava směrem na Šakvice, naše vinárna se nachází v ulici pod náměstím. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa.
Restaurace Alfa Restaurace Alfa - Vážení návštěvníci, srdečně Vás zveme do naší nádherná restaurace v historické rekonstruované sgrafiti budově přímo na mikulovském náměstí. K dipozici je Vám velký sál, salonek a pivnice. Naše vyhlášená kuchyně i obsluha Vám ráda poskytne potěšení z jídla i pití. Na čepu máme dobře chlazený Staropramen. V klidu si můžete užít dobrého moravského vínka. Poskytujeme služby pro individuální turisty, skupiny, rodiny, přátele... Pořádáme společenské i firemní akce. Jsme zde také pro turistické zájezdy, kongresovou, obchodní a incentivní turistiku. Přijďte k nám na oběd, večeři, občerstvení během prohlídky Mikulova nebo prostě na dvě deci či lahvinku vína. Budete spokojeni, tak jako jsou spokojeni naši stávající zákazníci, kteří se k nám rádi vracejí. Přístup: rohový bílý dům s černými sgrafiti v horní části náměstí. Tel.: 519511685, 602773852.
Restaurant Bonsai Restaurant Bonsai - je stylová restaurace s letní terasou, bonsai zahradou v japonském stylu, ve které můžete příjemně posedět. Můžete se těšit na výtečné speciality naší kuchyně! Ve všední dny nabízíme denní menu. V průběhu roku zpestřujeme jídelní lístek specialitami všeho druhu (Zvěřinové, kuřecí, Řecká kuchyně, Italská kuchyně, Večer v australském stylu, speciality ze SUSHI atd.). V letních měsících pro vás připravíme večerní grilování, pokud máte chuť, můžet si grilovat sami. Čepujeme Gambrinus, Plzeňský Prazdroj a Černý Kozel. K pití dále nabízíme převážně jihomoravská vína, specielně z Vinařství Josef Kořenek Bavory. Restaurace je součástí Hotelu Bonsai, který se nachází v krásném prostředí historického města Mikulov. V areálu najdete také dětský koutek a úschovnu kol. Hotel je díky své poloze vhodný také pro sportovní a kulturní vyžití. V jeho blízkosti se nachází letní koupaliště, fotbalové hřiště, sportovní hala, tenisové kurty aj. Přístup: Přístup: z náměstí dolů ulicí Piaristů, na křižovatce rovně do ulice Republikánské obrany; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) doleva nahoru ulicí Republikánské obrany. Viz též , , a hotel.
Bowling sport centrum Mikulov Restaurace a pizzeria - Bowling sport centrum Mikulov - Klimatizovaná stylová nekuřácká restaurace nabízí příjemné posezení u značkových vín a výběr z bohatého jídelního lístku (desítky položek). Můžete si zde také objednat pizzu, kterou Vám kuchař připraví před očima ve zděné peci na dřevo. Restaurace se nachází v rekonstruovaném vinném sklepě. S restaurací sousedí kuřácký salonek nabízející zázemí pro zaryté kuřáky. V příjemném klimatizovaném prostředí dále nabízíme 6 profesionálních drah s magnetickými automatickými stavěči. Dráhy jsou udržovány školeným personálem speciální mazací technologií. S bowlingovou hernou je opticky propojena stylová pivnice, ve které je možno kromě degustace výtečného piva ze soukromého pivovaru Černá Hora také shlédnout sportovní a jiné zábavní přenosy na velkoplošné plazmové obrazovce. Celý prostor je pokryt Wi-Fi sítí pro bezplatné připojení k Internetu. Restaurace má kapacitu 60 míst, kapacita bowlingu a pivnice je také 60 míst. Součástí objektu je laserová střelnice a golfový simulátor. V našich prostorech nabízíme možnost pořádání firemních a rodinných akcí i pro uzavřené společnosti. Můžete u nás pořádat také firemní prezentace - je zde připravený projektor s možností připojení k notebooku a velkoplošným projekčním plátnem. Přístup: z náměstí dolů, na křižovatce odbočte doleva ulicí Komenského, poté rovně navazující ulicí Vídeňskou, restaurace je po cca 800 m (za T kžižovatkou; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) odbočte na poslední křižovatce v Mikulově (před benzínkou a casinem) doleva vzhůru, po cca 400 m opět odbočte doleva ulicí Vídeňskou a poté pokračujte až k horní křižovatce. Viz též Bowling sport centrum Mikulov.
Restaurace a vinárna U Hroznu Restaurace a vinárna U Hroznu - se nachází v historickém jádru Mikulova, hned za centrálním náměstím. Je zařízena v prostorách bývalého původního klenbeného vinného sklepa s lisovnou, a tento ráz jihomoravského, respektive přímo mikulovského vinného sklepa si také zachovala. Podařilo se tím v restauraci a vinárně dosáhnout příjemného, útulného a zároveň stylového prostředí. Restaurace má k dispozici rovněž prostornou letní terasu s vyhlídkou na město a jeho historické centrum. Naše restaurace Vám nabízí: příjemné stylové prostředí, restauraci s terasou, vinárnu, vinný sklep, širokou nabídku sudových i lahvových vín, zajištění ubytování. Prostředí původního klenbeného vinného sklepa je mj. vhodné pro i ochutnávky vín. Provádíme ochutnávky jak pro skupiny turistů, tak třeba pro podnikové bankety, společenské akce apod. Na objednávku zajišťujeme i živou hudbu, např. některou z místních cimbálových muzik. Přístup: z horního konce náměstí doleva dolů ulicí Českou, na konci ulice odbočte doleva ulicí 1. května, po cca 100 m je ulice Kamenný řádek s naší restaurací.
Restaurace Hotel Drnholec Restaurace Hotel Drnholec - anglický hotel na jihu Moravy, vinná restaurace, bar, letní terasa, seminární místnost, salonek, vinný sklípek, výborná česká i zahraniční kuchyně, chlazený Budvárek, whisky, koňaky, doutníky, ochutnávky vín, přijímáme všechny běžné platební karty, jsme připraveni splnit Vaše přání vyslovená v češtině, angličtině i němčině. Přístup: Drnholec, centrum, náměstí Svobody. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa, hotel a vinný sklep.
Zámecká restaurace Daniely Valentové Zámecká restaurace Daniely Valentové - penzion, restaurace a vinný sklep v jednom objektu, gastronomické a sklepní služby zahrnují posezení v restauraci, ve sklepě, ve stodole či na zahrádce, řízenou degustaci, občerstvení, hostiny, rauty, prodej vín a uskladnění vín ve sklepních boxech, cimbálové muziky či country kapely, poskytujeme služby pro individuální turisty, cykloturisty, skupiny i firmy, naše firemní akce jsou vyhlášené, Úvaly leží v údolí na okraji hezké pahorkatiny. Přístup: z Valtic silnicí nahoru k hraničnímu přechodu Schrattenberg, před přechodem odbočte doprava, dále 3 km do Úval, v Úvalech doprava nahoru. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapy, penzion a vinný sklep. Tel.: 608828297, 776245851, e-mail: rocarkova@sklepuvaly.cz.
Restaurace Hraniční zámeček Restaurace Hraniční zámeček - krásná bílá prosklená restaurace, kašna, potůček, hostorická hranice Morava - Rakousko, Hlohovecký rybník, často tam loví čáp, večeře při svíčkách, vybraná jídla, moravská lahvová vína. Přístup: z Lednice po silnici směr Valtice, po 3 km odbočte vpravo do Hlohovce, projeďte obcí až k zámečku. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapy, hotel a vinný sklep.
Restaurace Akademie Restaurace Akademie - restaurace (85 míst), bar, letní terasa, obědy, večeře, hostiny, rauty, grilování, známý jihomoravský seminární hotel, ***, Slovácko, kongresová, pobytová a tranzitní turistika, konference, školení, semináře, prezentace výrobků a služeb, oslavy, svatby, 51 pokojů, sklepní vinárna, 5 seminárních sálů, VIP salonek, PC učebna, prezentační technika, relaxační centrum (fitness, stolní tenis, elektronické šipky, ruské kuželky, petanque), venkovní bazén, snídaně formou bufetu, hotelové parkoviště, WiFi Internet, možnost ubytovat Vašeho psa či kočku, kartový systém, sauna, prohřívací kabina, vířivý bazén, solárium, masáže, kola, skůtry, směnárna, taxi, praní a žehlení prádla. Přístup: seminární Velké Bílovice, dálnice Brno-Bratislava, odbočka na Velké Bílovice (na sever), 2 km, ve Velkých Bílovicích odbočte doprava na ulici Zahradní. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapy, hotel a sklepní vinárna.
terasa Autokemp, restaurace a vinný sklep Apollo - velký kemp pod hrází Mlýnského rybníka s mnoha možnostmi zábavy, ubytování v přírodním prostředí (trávník, stromy, potok), dřevěné chatky, stanování, místa pro karavany a obytné přívěsy, pitná voda, společné sprchy a WC, restaurace, občerstvení, kryté posezení, gril, sluneční bar, cykloterasa, nový vinný sklep s kapacitou 100 osob, dvě hřiště na volejbal, nohejbal a fotbal, badmintonový kurt, ping-pongový stůl, pískoviště, dětské hřiště, koupání 100 m od kempu, parkování, kolárna, ohniště (za předpokladu dodržování bezpečnostních předpisů), individuální turistika, společenské akce, firemní akce. Přístup: silnice z Břeclavi do Lednice, 6 km, kemp je napravo od Mlýnského rybníka, silnice z Lednice do Břeclavi, 2 km, kemp je nalevo od Mlýnského rybníka. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa, autokemp a vinný sklep.
domů - nahoru
© Petr Hejl