Mikulov, 608374535, phejl@lednice.org, Lednicko-valtický areál, Pálava, zámek, vinné sklepy, víno, ubytování, penziony, hotely, restaurace, atrakce, salety, Svatý Kopeček, město, památky, okolí, soukromí, akce, mapa, otevírací doba
Mikulov, Lednicko-valtický areál, Pálava, zámek, vinné sklepy, víno, ubytování, penziony, hotely, restaurace, atrakce, salety, Reistna, Hraniční zámeček, město, okolí, soukromí, podzemí, akce, salon vín, mapa, otevírací doba
 

Mikulov
Ubytování

 
hotely - penziony - noční kluby - seznamy a kontakty


Hotely
Hotel Golf Garni Hotel Golf Garni - Stylový hotel Golf Garni*** byl otevřen v roce 2009 v Mikulově. Ubytování ve 13 dvoulůžkových pokojích (2 pokoje pro hendikepované), kapacita až 40 lůžek. Klimatizace, soc. zařízení, TV, Internet, parkoviště, úschovna kol a lyží Mnoho možností: wellness, whirlpool, solná jeskyně, sauna, masáže, lázeńské a rehabilitační služby, spinning, fitness, pilates, overball, bodyform, powerjóga, squash, tenis, stolní tenis, sálová kopaná, fitness, volejbal, nohejbal, bowling, vyhlídkové lety balonem, cykloturistika, nordic walking, jízda na koních, na čtyřkolkách nebo vojenským vozidlem, koupání. Přístup: z náměstí dolů, na křižovatce odbočte doleva ulicí Komenského, poté rovně navazující ulicí Vídeňskou, po cca 800 m odbočte doprava dolů (opět ulicí Vídeňskou), hotel je po 30 m na pravé straně; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) odbočte na poslední křižovatce v Mikulově (před benzínkou a casinem) doleva vzhůru, po cca 400 m opět odbočte doleva ulicí Vídeňskou a poté pokračujte skoro až k horní křižovatce. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa, vinný sklep a Golf Veltlinerland Poysdorf. Tel.: 734 792 591, 539 029 600, e-mail: info@hotelgolfgarni.cz.
Hotel Templ Hotel Templ - Vítejte v našem hotelu, který je Templ je tvořen třemi historickými budovami z doby renesance a secese. Ubytování je v 17 pokojích, z nichž každý je specifický (dle květeny, odrůd révy vinné, stromů a zpěvného ptactva Pálavy). Členitý prostor umožňuje poskytovat individualizovaný servis v našich restauračních provozech. Restaurační komplex tvoří vinný restaurant, viný bistrot, sál Templ, vinný sklep, klubové posezení u krbu, zahrada Patio a zahrada Templ Garden. Gastronomie je inspirována tím nejlepším z kuchyní v historickém regionu monarchie a prezentována v souladu s moderními trendy. Nabídka vín reprezentuje výběr našeho sommeliéra z produkce nejlepších regionálních pěstitelů. Pořádáme gastronomické a sommeliérské akce. Naše prostředí je přátelské dětem. Parkování je na veřejném parkovišti. Pro firmy poskytujeme konferenční servis ve vlastních prostorách i na Zámku Mikulov. Pořádáme svatby, oslavy, kulturní akce a zahradní slavnosti. Náš catering je postaven na regionálních specialitách a netradičně připravovaných pochoutkách. Vinné degustace jsou pojaty jako toulky jihomoravským vinným regionem. Připravujeme turistické programy šité na míru. Přístup: z dolního konce náměstí nejprve po terase doprava dolů, poté doprava nahoru ulicí Zámeckou a Husovou; z horního konce náměstí doleva nahoru ulicí Brněnskou, na náměstíčku odbočte doleva na ulici Husovu; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou, na vrcholu (náměstíčku) odbočte doprava na ulici Husovu. Viz též Viz též Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa, restaurace a vinný sklep.
Hotel Bonsai Hotel Bonsai - se nachází v krásném prostředí historického města Mikulov. Celková ubytovací kapacita hotelu je 16 pokojů s 37 lůžky a 11 přistýlkami. Součástí všech moderně vybavených pokojů je sociální zařízení, barevná televize a připojení k Internetu. K dispozici je uzavřené parkoviště bez poplatku. Součástí hotelu je stylová restaurace s letní terasou, bonsai zahradou v japonském stylu. V areálu najdete také dětský koutek a úschovnu kol. Přístup: z náměstí dolů ulicí Piaristů, na křižovatce rovně do ulice Republikánské obrany; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) doleva nahoru ulicí Republikánské obrany. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa a restaurant.
Hotel Marcinčák Hotel Marcinčák je vyhledávaným místem pro turisty vyžadující vysoce kvalitní služby pro svůj pobyt ve starobylém vinařském městě Mikulov. Z našich pokojů je krásný výhled na mikulovský zámek s širokým okolním panoramatem (Kozí hrádek, Svatý kopeček). Hotel o celkové kapacitě 84 lůžek poskytuje komfortní ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Součástí hotelu je restaurace s barem, salonkem a kulečníkem. K dispozici je řada služeb (recepce 24 hod. denně, směnárna, hotelový trezor, kopírování, tisk, fax, telefon, buzení telefonem, taxi služba, zajištění průvodce, půjčovna kol, stolní hry, petanque, úschovna kol a lyží). Naše vinařství "Víno Marcinčák" Vás ve vinném sklepě uvítá skvělým vínkem. Přístup: ulice 28. října, spojnice Brno-Vídeň, směrem z Brna do Vídně po pravé straně.
Hotel Tanzberg Hotel Tanzberg - se nachází v historickém domě bývalého židovského rabinátu, kde v letech 1553-1573 působil jako zemský rabín legendární Rabbi Löw, podle pověsti tvůrce proslulého Golema. Náš hotel je moderní s celoročním provozem. Pokoje mají sociální zařízení, TV a Internet. Příjemné posezení s výbornou kuchyní naleznete v hotelové restauraci, v pivnici "U Golema", v hotelové vinárně a v létě na terase. Pro akce je zde salonek. Region je proslulý přírodním bohatsvím, historickými památkami, vínem a lidovými tradicemi (hody, vinobraní, folklórní slavnosti). Přístup: z náměstí doleva nahoru ulicí Brněnskou, nahoře na náměstíčku odbočte doleva, 30 m; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou, na vrcholu (náměstíčku) odbočte doprava, 30 m.
Hotel MBZ M Hotel MBZ M - Hotel MBZ M *** v Mikulově Vám nabízí komplexní služby. Náš hotel leží na hlavní mezinárodní trase Brno – Vídeň. Můžeme Vám nabídnout: ubytování v moderně zařízených 2 a 3 lůžkových pokojích s koupelnou a WC, barevnou televizí, telefonem, pestrý výběr jídel v hotelové restauraci, salonek, letní terasu s výhledem na Zámek. Restaurace je otevřena non-stop. Připravujeme hotová jídla i chutné minutky. Speciální nabídka: steaky a pizzy. Pizzu i denní menu rozvážíme po Mikulově zdarma. Zajišťujeme komplexní cateringové služby: firemní a společenské akce, oslavy, prezentace, firemní večírky, rauty, koktejly, recepce, bankety, barbecue, tematické hostiny, zahradní slavnosti, párty stany, hudbu, ozvučení, osvětlení, módní přehlídky, hostesky, květinové aranžmá, ohňostroje a další služby. Služby pro motoristy – čerpací stanice, stanice LPG, autoservis. Každý ubytovaný návštěvník dostává láhev moravského vína. Přístup: ulice 28. října, spojnice Brno-Vídeň, směrem z Brna do Vídně po levé straně.
Hotel Zámeček Mikulov Hotel Zámeček Mikulov - Vážení hosté, rádi Vás vítáme na stránkách hotelu Zámeček Mikulov. Hotel se nachází na periferii romantického historického městečka Mikulov. Je situován na trase Brno – Vídeň. Hotel vám poskytne ubytování, stravování a rozptýlení v našem salonku nebo ve vinném sklípku. Hotel Zámeček je ideálním místem pro pořádání společenských nebo firemních akcí, rodinných oslav, svateb, apod. Pro uspořádání své akce nebo oslavy si můžete vybrat venkovní (zahradní restaurace, country bar) nebo vnitřní (restaurace, lovecký salonek, moravský vinný sklípek, salonek) prostory hotelu. Kolektiv Hotelu Zámeček Mikulov se těší na Vaši návštěvu. Přístup: ulice 28. října, spojnice Brno-Vídeň, směrem z Brna do Vídně po pravé straně.
Hotel Eliška Hotel EliškaHotel se nachází historickém městě Mikulově. Celková ubytovací kapacita hotelu je 53 pokojů, 114 lůžek. Všechny pokoje vybaveny sociálním zařízením, SAT-TV, telefonem a připojením na Internet. Můžete bydlet též ve VIP pokojích či apartmánech. K dispozici je střežené parkoviště a konferenční místnost pro 70 osob s ozvučením a technickým vybavením. Součástí areálu hotelu je Irská hospůdka - Irish pub O´Hara, Vinný sklep Eliška s vinotékou a Zelený vinný sklípek. K dispozici jsou Vám též naše spřátelená zařízení Hotel Réva, Hotel Vivaldi, Vinárna a vinný sklep Four Seasons a Vinařství Volařík. Přístup: z náměstí směrem dolů na křižovatku, poté doprava na ulici 22. dubna nebo dolů na ulici Piaristů.
Hotel Galant Hotel Galant - Vítejte v Mikulově, perle jihomoravských vinařských měst. Hotel se pyšní unikátní polohou uprostřed všch důležitých atraktivit Mikulova. Na ploše 8000 m2 máme v provozu areál, kde ruku v ruce fungují hotelové a vinařské provozy. Nabízíme téměř 100 pokojů, Restauraci a Degustační galerii Pálava s bohatou vinotékou, Zámecký vinný sklep, konferenční prostory, zázemí pro cyklisty i rodinné apartmány. Přístup: na horním konci náměstí doprava dolů ulicí Českou, hotel je po levé straně.
Hotel Réva Hotel Révase nachází v historickém centru městečka Mikulova. Kapacita hotelu je 46 lůžek. Na všech pokojích je sociální zařízení, SAT-TV, lednička, trezor, přípojka na Internet, varná konvice, žehlička a žehlicí prkno. Součástí hotelu je klimatizovaný vinný restaurant s letní terasou. V hotelu je k dispozici řada služeb (půjčování jízdních kol, řízené degustace vína, živá hudba a cimbálová muzika, průvodce, malířské kurzy pod vedením ak. malíře Ant. Stojáka). Četné sportovní a relaxační vyžití v blízkém okolí (sauna, whirlpool, spinning, solná jeskyně, tenis + sportovní hala, fotbal, fitness, squash, masáže, letní koupaliště s tobogánem, lukostřelba, vyjížďky na koních, surfování, lodičky, šlapadla, lety balonem, plavby lodí). Hotel má bezbariérový vstup. Přímo před hotelem je k dispozici střežené parkoviště. Přístup: na horním konci náměstí doprava dolů ulicí Českou, hotel je po pravé straně.
Hotel Vivaldi Hotel Vivaldi - se nachází v historickém centru městečka Mikulov. Hotel nabízí komfortní ubytování v sedmi dvoulůžkových pokojích a jednom dvoulůžkovém apartmá. Ve všech pokojích je k dispozici SAT-TV, Wi-Fi připojení na Internet, trezor, lednička, varná konvice, žehlička a žehlicí prkno. Nově zrekonstruovaná (2006) budova původní židovské banky má ideální polohu. Pro hosty našeho hotelu je k dispozici klimatizovaná restaurace, vinný restaurant s letní terasou. Pod hotelem je historická vinárna a vinný sklep Four Seasons. Nabízíme řadu služeb i sportovní a relaxační vyžití v blízkém okolí (parkoviště, kola, degustace, cimbálky, průvodce, malířské kurzy, sauna, whirlpool, solná jeskyně, tenis, fitness, masáže, koupalkiště, lukostřelba, koně, windsurfing, lodičky, šlapadla, plavby lodí, balony...). Přístup: na horním konci náměstí doprava dolů ulicí Českou, hotel je po pravé straně.
Hotel Drnholec Hotel Drnholec - Anglický hotel na jihu Moravy. Dovolujeme si vás přivítat v našem hotelu, který byl rekonstruován. Nabízíme Vám ubytování ve 12 dvolůžkových pokojích a vinnou restauraci s výbornou českou i zahraniční kuchyní. Čas můžete trávit také na letní terase (chlazený Budvárek ), či v baru s otevřeným krbem (whisky, koňaky, doutníky...). Vinný sklípek. Wi-Fi. Seminární místnost pro konference, školení a semináře, prezentační technika. K obchodnímu jednání je zde salonek (angličtina, němčina). Parkování je v areálu. Přijímáme běžné platební karty. Náš hotel je dobrým místem ke klidné relaxaci i k výletům po celé Jižní Moravě. V okolí naleznete četné turistické trasy i cyklostezky. Přístup: Drnholec, centrum, náměstí Svobody. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapy, restaurace a vinný sklep.
Hraniční zámeček Hraniční zámeček - hotel, restaurace a vinný sklep v nádherně zrenovované památce UNESCO, nejhezčí v regionu, užijte si šlechtického života, architektonický skvost uprostřed malebné přírody, areál na břehu velikého rybníka (Hlohovecký rybník, vodní ptáci), trávník, pěšinky, sochy, noční osvětlení, východisko několika turistických tras, stylové historické prostředí, klid, pohoda, venkovní posezení, krásný výhled, restaurace (výborná kuchyně, vybraná vína), kavárna, salonky, terasa, kongresový sál, sauna, fitness, půjčování (kola, sportovní potřeby), elektronické parkoviště, bezbariérový přístup, vinný sklep, živá hudba, procházky a vyjížďky do okolí, jízda na koni a v kočáře, souhrnně ideální pro ozdravný pobyt, odpočinek a regeneraci. Přístup: z Lednice po silnici směr Valtice, po 3 km odbočte vpravo do Hlohovce, projeďte obcí až k zámečku. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapy, restaurace a vinný sklep.
Hotel Akademie Hotel Akademie - seminární hotel, ***, Slovácko, ideální pro kongresovou, pobytovou a tranzitní turistiku, firemní akce, konference, školení, semináře, prezentace výrobků a služeb, rodinné oslavy, promoce, svatební hostiny, 51 pokojů (44x2, 6 apartmá, 1 bezbariérový pokoj, možnost přistýlky, toaleta, sprchový kout, apartmá s vanou, TV satelit, telefon, budík, lednice, fén, dětská postýlka), restaurace (85 míst), bar, letní terasa, 5 seminárních sálů (klimatizace), VIP salonek, PC učebna, sklepní vinárna, relaxace (fitness, stolní tenis, elektronické šipky, ruské kuželky, petanque), bazén, snídaně v ceně noclehu, parkoviště, WiFi, pes či kočka vítáni, kartový systém, celodenní stravování, hostiny, rauty, grilování, moravská vína, audiovizuální technika, sauna s bazénkem, infračervená kabina, masážní sprcha, vířivý bazén, solárium, klasické masáže, aromamasáže, půjčovna kol, půjčovna skútrů, směnárna nonstop, taxi, praní a žehlení prádla. Přístup: seminární Velké Bílovice, dálnice Brno-Bratislava, odbočka na Velké Bílovice (na sever), 2 km, ve Velkých Bílovicích odbočte doprava na ulici Zahradní. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapy, restaurace Akademie, sklepní vinárna, hotelová dependance Vila Jarmila - Velké Bílovice, Vila Klára - Horní Smokovec - Vysoké Tatry, seminární Hotel Akademie Hrubá Voda - sousedství říčky Bystřice, rozhraní Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku a seminární Hotel Akademie Naháč - Posázaví.
domů - nahoru

Penziony
(penziony, hostely, priváty, ubytování v soukromí)

Penzion Frope Penzion Frope - Rodinný penzion FROPE se nachází v klidné části Mikulova jen 5 minut chůze od historického centra. Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném objektu v 2,4 a 5-ti lůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou, toaletou a televizí. Ve společných prostorách máte k dispozici ledničku k uchování vašich potravin a mikrovlnou troubu. Součástí penzionu je i uzavřený dvůr v selskén stylu, kde je možno za příznivého počací posedět a ugrilovat si něco dobrého k snědku(na přání zajistíme). Samozřejmostí je pak uzavřené parkoviště a možnost úschovy jízdních kol. V penzionu vaříme specialitu - pivo Mamut. Přístup: z náměstí směrem dolů na křižovatku, poté pokračujte dolů ulicí Piaristů, Penzion Frope je na dolní křižovatce po levé straně; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) doleva nahoru ulicí Republikánské obrany; Penzion Frope je na křižovatce po pravé straně. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa a Pivovar Mamut. Tel.: 725104085, e-mail: penzion-frope@centrum.cz.
Penzion Turold Penzion Turold - Naše apartmány jsou situovány přímo nad objektem vinařství na úpatí chráněné krajinné oblasti asi 100 m od Turoldských jeskyní. Apartmán 1: 6 osob + 1 přistýlka, samostatný domeček o dvou pokojích, které jsou propojeny kuchyňkou (lednice, vařič, dřez, základní nádobí), domeček má vlastním sociální zařízení a oplocenou předzahrádku s grilem a nezávislým vstupem. Ubytování je vhodné zejména pro rodiny s dětmi a pro dlouhodobější pobyt. Apartmány 2, 3: každý pro 3 osoby + 1 přistýlka, jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutkem (lednice, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, dřez, základní nádobí). Před vchodem je zastřešené venkovní posezení. K dispozizi je vinotéka a půjčovna kol. Produkce našeho vinařství je zaměřena především na vína jakostní a vína přívlastková. Přístup: z náměstí doleva nahoru ulicí Brněnskou, po cca 300 m odbočte doprava nahoru ulicí Gagarinovou; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou, po cca 400 m odbočte doleva nahoru ulicí Gagarinovou; při příjezdu od Pavlova odbočte doprava ulicí Hliniště a pokračujte rovně ulicí Gagarinovou. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa, vinotéka, vinařství a půjčovna kol. Tel.: 776130192, 777134245, e-mail: posta@turold-mikulov.cz.
Penzion a vinárna Fajka Penzion a vinárna Fajka - V Penzionu Fajka prožijete svou dovolenou naplno! Zrekonstruovali jsme pro Vás historický objekt v centru Mikulova, těsně pod hradbami zámku. Odtud Vás snadno vylákají procházky zámeckým parkem (vchod cca 30m) nebo náměstím (100 m). Pro ty, které víc než zámek, Dietrichštejnská hrobka nebo nedaleký Lednicko-Valtický areál zajímá příroda, jsou lákadly Pálava s unikátním ekosystémem a jeskyně pod Turoldem. Pokud Vám po tom všem zbyde ješte spousta energie, využijte rozsahlé sítě místních cyklostezek, nebo podnikněte výlet na Novomlýnské nádrže. Pro Vaše aktivity Vám poskytneme zázemí a ubytujeme Vás ve dvou až čtyřlůžkových pokojích (vlastní sociální zařízení, lednice, TV). Pro hosty je zdarma venkovní parkoviště (kamerovým systém). Přijďte si vychutnat pohodovou atmosféru do stylové Vinárny Fajka! Naše prostory jsou vhodné pro individuální oslavy i pro firemní akce. Nabídneme Vám: široký sortiment jihomoravských vín, piva Hoegaarden a Stella Artois, značekové lihoviny, Coca Colu, džusy Cappy, kávu Illy, čajeTeavelope, pochutiny (tyčinky, brambůrky, sýry...), nakládané grilované koleno s úpravou na přání, doutníky... Přístup: z dolního konce náměstí šikmo vpravo dolů, ulice Alfonse Muchy. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa a vinárna. Tel.: 732833147, e-mail: rezervace@fajka-mikulov.cz.
Penzion Fontána Penzion Fontána - Vítáme Vás v rodinném penzionu, který se nachází v srdci města Mikulova, perle Jižní Moravy. Penzion je v historické zrekonstruované budově, ve velmi příjemném prostředí, na okraji historického centra. Celoročně nabízíme příjemné ubytování, nerušené příjemné posezení na uzavřeném nádvoří penzionu s možností grilování. Součástí penzionu je plně vybavená kuchyňka. Parkování v uzavřených prostorách penzionu. Cykloturisté mají svá kola rovněž dobře uschována. V penzionu je hostům trvale k dispozici nabídka sudových, lahvových a archivních vín. Vína jsou hostům běžně k dispozici v lednicích, takže si tato mohou ochutnat v kteroukoliv denní či noční dobu. Z penzionu to máte všude blízko. Historické náměstí a zámek jsou vzdáleny pět minut chůze, k výstupu na Svatý kopeček se dostanete po šesti minutách a autobusové nádraží je pouhých sto metrů. Vzhledem k umístění pokojů do dvora nejsou hosté rušeni městským provozem. Těšíme se na Vaši návštěvu! Přístup: z náměstí směrem dolů na křižovatku, poté pokračujte dolů na ulici Piaristů, penzion je po pravé straně; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) doleva nahoru ulicí Republikánské obrany. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 519510241, 732332363, e-mail: fontana@razdva.cz.
Penzion Kiwi Penzion a Villa Kiwi - Vítáme Vás v našem zcela nově postaveného penzionu. Kapacity: Penzion Kiwi 10 pokojů, 20 lůžek, 15 přistýlek, Villa Kiwi 5 pokojů, 14 lůžek, 4 přistýlky. TV, SAT, připojení k Internetu je ve všech pokojích. Zdarma umožňujeme úschovu kol a parkování před penzionem na našem pozemku. K parkování lze využít i garáž (2 parkovací místa) za poplatek 100 Kč/den. Dostupnost: centrum - asi 10 min pěšky, bowling a elektronické odpaliště golfu - 3 min pěšky. Sportovní a rekreační aktivity v Mikulově: koupaliště, tenisové kurty, jezdecký klub, půjčovny kol, fotbal, tělocvična, fitness, solná jeskyně a další. Přístup: Přístup: z náměstí dolů, na křižovatce odbočte doleva ulicí Komenského, poté rovně navazující ulicí Vídeňskou, po cca 800 m odbočte doprava dolů (opět ulice Vídeňská), druhou ulicí odbočte doprava (ulice U bažantnice); z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) odbočte na poslední křižovatce v Mikulově doleva vzhůru ulicí Vídeňskou, druhou ulicí odbočte doleva (ulice U bažantnice). Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto a mapy. Tel.: 519511921, 777183552, e-mail: villakiwi@seznam.cz.
Penzion Moravia Penzion Moravia - je v zrekonstruované budově, v příjemném, čistém a klidném prostředí historického centra města Mikulov. Máme 6 pokojů. Přesto že se nalézáme téměř v centru, kde je noční ruch, naše zapadlá ulička poskytuje opravdu klid. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC a TV. Je zde úschovna kol. Parkování je před objektem, vozidlo můžete kontrolovat pomocí TV. V blízkosti penzionu se nalézá mnoho restaurací, kaváren, obchůdků i vinoték. Na pokoji vás čeká překvapení - láhev osvěžujícího vína. Město Mikulov leží pod Pálavou, na hranici s Rakouskem. Uvítá Vás ze všech směrů nádherným jedinečným panoramatem se siluetou barokního zámku, středověkou věží Kozího hrádku a Svatým kopečkem. Užijete si atrakce, které se zde v této historické a vinařské oblasti přímo nabízejí. Ve městě máme nové městské koupaliště, squash, bowling… Můžeme Vám zajistit návštěvu vinného sklípku, včetně degustace či cimbálové muziky. Přístup: na horním konci náměstí doprava dolů ulicí Českou, odbočte Poštovní ulicí doleva, penzion je po 30 m. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa. Tel.: 774634568, e-mail: moravia@penzion.com.
Penzion Jola Penzion Jola - Penzion Jola se nachází v centru starobylého vinařského města Mikulova. Město poznáte snadno, uvítá Vás ze všech směrů svým nádherným, jedinečným panaromatem se siluetou barokního zámku, středověkou věží Kozího hrádku a Svatým kopečkem. Nabízíme celoroční ubytování - provoz nonstop. Jsou Vám k dispozici 3 pokoje (2x2 a 1x4 lůžka) s možností přistýlky (na každém pokoji je koupelna a WC), společné prostory - lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, kuřácký koutek, parkoviště přímo u penzionu, úschovna kol a půjčovna kol cca 300 m od penzionu. V Mikulově i okolí je řada památek, krásná příroda a mnoho možností pro příjemné užití volného času (koupaliště Riviéra, Novomlýnské nádrže - Mušov - možnost surfování, jeskyně Turold, naučná stezka CHKO Pálava, cyklotrasy: Pálavské vrchy, Lednicko-valtický areál...). Přijeďte si příjemně užít víkend či dovolenou. Přístup: z náměstí doleva nahoru ulicí Brněnskou; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 539029285, 723138914, e-mail: j.kaczmarska@atlas.cz.
Penzion a restaurace U Horáků Penzion a restaurace U Horáků - Vážení hosté, u nás máte k dispozici celoroční ubytování hotelového typu, 10 min. od centra města. Kapacita je 30 lůžek v 10-ti pokojích se sociálním zařízením. V naší restauraci (36 míst) máte možnost stravování (snídaně, polopenze, plná penze - dle domluvy) - široký sortiment chutných jídel, ke kterým podáváme vybraná mikulovská vína a čepujeme plzeňské pivo. V letním období je hezké posezení na zahrádce. K dispozici Vám je také salonek (25 míst) s krbem pro pořádání různých akcí - školení, rodinné oslavy, firemní akce a prezentace, smuteční hostiny apod. Zajišťujeme též návštěvu blízkého vinného sklípku (150 m) a ochutnávku mikulovských vín. V objektu je uzavřené parkoviště, úschovna kol, půjčovna kol je 50 m od nás. Turistika: zámek a další památky v Mikulově, koupaliště Mikulov, Novomlýnské nádrže - Mušov, naučná stezka CHKO Pálava, jeskyně Turold, cyklotrasy (Pálavské vrchy, Lednicko - valtický areál). Přístup: z náměstí doleva nahoru ulicí Brněnskou, po cca 300 m odbočte doprava nahoru ulicí Gagarinovou; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou, po cca 500 m odbočte doleva nahoru ulicí Gagarinovou. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa a restaurace.
Apartmán Lípa Apartmán Lípa - Mikulov. Luxusní ubytování za nízké ceny v apartmánu pro rekreaci a pobyty s kapacitou 6-ti lůžek po celý rok. Apartmán se nachází v klidné části, nedaleko historického centra města. Apartmán je nadstandardně zařízen: ložnice (2+2 lůžka), pokoj (2 lůžka), obývací pokoj (TV, rádio), vybavená kuchyně a jídelna (lednička, myčka, pračka, sporák, mikr. trouba, varná konvice), koupelna (vana, sprcha, WC), salonek s barem a kulečníkem (za příplatek), terasa s posezením (el. gril), soukromé parkoviště. Mikulov je vyhlášen městskou památkovou rezervací. Je zde mnoho tipů na výlet: např. Mikulovský zámek, židovský hřbitov a synagoga, Kozí hrádek, Svatý kopeček, Pálava (Dívčí hrady, Sirotčí hrádek), Pálavská jezery. Oblíbeným cílem turistů jsou historické památky v Lednicko-Valtickém areálu, který je zařazen na seznam památek UNESCO. Dále můžete užívat turistické stezky, cyklistické stezky (půjčovna kol), městské koupaliště Riviéra, ranč, tenisové kurty, četné restaurace a vinné sklípky... Přístup: Mikulov, z centra směrem na Klentnici (Pavlov) ulicí Pavlovskou a Dukelskou. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto a mapy.
Penzion Alva Penzion Alva - Najdete nás nedaleko od centra města na Pavlovské ulici v Mikulově. Nově postavený penzion v klidném , útulném rodinném prostředí zaujme návštěvníka již při vstupu do dvorního traktu neopakovatelným pohledem na panoráma Svatého kopečku. Nabízíme celoroční ubytování a zázemí ve dvojlůžkových, trojlůžkových a čtyřlůžkových pokojích, které jsou prostorné s vlastními koupelnami, WC, TV, ledničkou i s připojením na internet. V přízemí penzionu je společná místnost s kuchyní, kde je možno připravit snídani nebo i společně posedět u krbu. Našim hostům nabízíme uzavřené parkoviště, úschovnu i zapůjčení kol. Pro zpestření večerní pohody je připraven gril a posezení na dvoře. V blízkosti penzionu se nacházejí restaurace i nově otevřené wellness centrum, které nabízí tyto služby: solná jeskyně, solární louka, whirlpool masážní vana, sauna, fitcentrum, venkovní bazén. Pro milovníky vinných sklípků můžeme zajistit posezení s ochutnávkou vína a pohoštěním. Každé místo může vyprávět spoustu příběhů. Město Mikulov vyrostlo na jantarové stezce, má bohatou historii i současnost. Dnes je Mikulov pohostinnou branou jižní Moravy, městem památek, vinic a přírodních krás. Patří mezi první desítku nejnavštěvovanějších měst v naší republice. Přístup: z horního konce náměstí ulicí Pavlovskou, penzion je po levé straně; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou, po cca 1 km odbočte vlevo ulicí Pavlovskou. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto a mapa.
Stáje Hlavenka - Jezdecký klub Mikulov Stáje Hlavenka - Jezdecký klub Mikulov Stáje Hlavenka - Jezdecký klub Mikulov - rodiný statek, kvalitní ubytování za bezkonkurenční cenu, restaurace, krásná krajina uprostřed polí a vinic, jízdu na koních pro začátečníky i pokročilé, výuka, vyjížďky do okolí, koupání, cyklotrasy, pokoje jsou v rekonstruovaném podkroví nad stájemi, kapacita 8x2 (na pokoji až 2 přistýlky, koupelna, WC, TV), večery při sklence vína, ohniště, travnaté plochy pro hry, pobyt je ideální pro ty, kteří hledají soukromí, klid a pohodu, dobré místo pro rodiny s dětmi (poníci), přijet můžete i s vlastním koněm, ustájení, jezdecký areál (hala, jízdní plochy), pastviny, tréninky, závody, hipoterapie, nocleh také ve vlastním stanu nebo pod "širákem", pořádáme i firemní akce (víno, hudba, koně, čtyřkolky, paintball...), narozeniny, promoce, Silvestry... Přístup: pěšky nebo kole: z centra Mikulova jděte po staré valtické silnici (Komenského, Vídeňská a Valtická ulice), na kraji města odbočte po cestě šikmo doleva, jděte pod Svatým Kopečkem cca 1 km, po příchodu na asfaltovou silničku odbočte doprava do údolí, na konci silničky je náš penzion, autem: z centra Mikulova jeďte směrem na Milovice (Gagarinova, Hniliště a Bezručova ulice), na konci města odbočte šikmo doprava, ještě po staré dlážděné a poté asfaltové silnici cca 2 km dolů do údolí, na konci silnice je náš penzion. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapy a Jezdecký klub Mikulov. Tel.: 737319753, 732817507, e-mail: lubomir.hlavenka@seznam.cz.
Penzion Ivka Penzion Ivka - Najdete nás v malebném prostředí vinařských vesniček pod Pálavou v obci Pavlov. Obec Pavlov se nachází v chráněné krajinné oblasti Pálava, která navazuje na Lednicko-valtický areál se spoustou kulturních památek. Kousek od nás je několik vinných sklípků, kde můžete prožít příjemný večer u vínka, cimbálky apod. Hned pod Pavlovem se rozkládají Novomlýnská jezera. Pavlov je ideální místo pro cyklistiku, vodní sporty a pěší tůry. V našich prostorách se nachází: 3 ložnice, kuchyně, krb, WC, nová luxusní koupelna z masážním koutem. Přístup: silnice Dolní Věstonice - Lednice, odbočte nahoru na Pavlov, Penzion Ivka je na dolním náměstí. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 732623423, e-mail: podpalavou@seznam.cz.
Ubytování Brod nad Dyjí Ubytování Brod nad Dyjí - Rádi bychom Vás chtěli pozvat do našeho ubytovacího zařízení s hospůdkou. Nacházíme se v malé obci na jihu Moravy, 13 km od Mikulova, na dohled od Pálavy a kousek od Novomlýnských nádrží. Obcí prochází cyklistická stezka Brno-Wien. Máte k dispozici 6 pokojů, 22 lůžek (pokoje mají sociální zařízení, TV a Wi-Fi). K dispozici je společná kuchyň. Nabízíme Vám klidné, příjemné a pohodlné prostředí s rozsáhlými možnostmi zábavy (turistika, cykloturistika, koupání, rybaření...) a především dobré víno. Je zde také možnost využití minerálního pramene v hotelu Termal Mušov (Autokemp Merkur - Pasohlávky). Součástí naší hospůdky je příjemné venkovní posezení. V létě pořádáme hudební festival Bluegrass na vinici. Zastavte se u nás během Vašeho výletu či putování po Jižní Moravě. Budete se rádi vracet, stejně jako se rádi vracejí naši stávající zákazníci. Přístup: silnice Brno-Vídeň, před Mušovskými jezery odbočte směrem Pasohlávky nebo za Mušovskými jezery odbočte směrem na Dolní Dunajovice. Přístup: silnice Brno-Vídeň, před Mušovskými jezery odbočte směrem Pasohlávky nebo za Mušovskými jezery odbočte směrem na Dolní Dunajovice. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa a Hospůdka U Michala. Tel.: 728657348, 728682857, e-mail: hospudkaumichala@seznam.cz. Tel.: 728657348, 728682857, e-mail: hospudkaumichala@seznam.cz.
Penzion a restaurace U Jessyho Penzion a restaurace U Jessyho - Chcete se ubytovat na Jižní Moravě? Využijte možnosti ubytování v nově zařízených pokojích našeho penzionu. Penzion nabízí šest pokojů - 2 dvoulůžkové, 2 třílužkové a 2 třílůžkové s možností přistýlky (celková kapacita 20 lůžek). Všechny pokoje jsou vybaveny ledničkou a vlastním sociálním zařízení (WC/sprchový kout). Dále máte k dispozici luxusní apartmán - 4 místnosti, 8 lůžek s možností přistýlek, vybavení apartmánu je: automatická pračkou a sušička, koupelna s hydromasážní vanou, sprchovým koutem a parní saunou, kuchyně, obyvací pokoj, letní terasa. Pokoje i apartmán je možné na požádání vybavit dětskou postýlkou. Při ubytování na jeden týden dostanete od nás na pokoji 1 karton vína a v apartmánu 2 kartony vína. V celém penzionu je možnost připojení k Internetu. Součástí objektu je hezká restaurace s venkovním posezením a bohatým výběrem jídel a nápojů. Parkování je na uzamykatelném a osvětleném parkovišti v areálu penzionu. Pro děti je k dispozici dětské hřiště. Můžeme Vám také domluvit návštěvu vinného sklepa, spojenou s degustací vín. Přístup: Perná, ze silnice Brno - Vídeň odbočte cca 6 km za Mušovskými jezery doleva nahoru; ze silnice Pavlov - Klentnice odbočte směrem dolů. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa a Restaurace U Jessyho.
Penzion a vinařství U Maňáků Penzion a vinařství U Maňáků - Ideální příležitost pro různé firemní akce nebo školení, ale také pro přátelská setkání a rodinné oslavy včetně noclehu (45 osob). Penzion stojí v horní části obce Perná. Apartmány jsou rodinného typu. Možnost využití venkovní terasy, krytého altánu se zahradním grilem, bazénu, otevřeného parkoviště, úschovny kol i písečného kurtu pro volejbal. Přijměte naše pozvání do světa harmonické chuti, vyzrálé plnosti, jemné kořenitosti, šťavnaté svěžesti a osobité vůně vína. A dovolte nám, abychom Vám naservírovali Velmi Intenzivní Prožitek, protože taková jsou vína z nové kolekce GENIUS VITIS® (prezentováno na slavnostním předávání filmových cen Český lev 2008). Rádi pro vás na objednávku připravíme Setkání s vínem - příjemné posezení s prohlídkou sklepů, řízenou degustací či ochutnávkou vín, bohatou hostinou a to vše za doprovodu cimbálové muziky. Přístup: Perná, ze silnice Brno - Vídeň odbočte cca 6 km za Mušovskými jezery doleva nahoru; ze silnice Pavlov - Klentnice odbočte směrem dolů; středem Perné vyjeďte skoro až nahoru, náš penzion je před Vámi. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapy, vinný sklep a vinařství. Tel.: 739379912, 739379865, e-mail: Manak.Josef@seznam.cz.
Penzion Balloon Penzion Balloon - Náš penzion najdete v Horních Věstonicích. Kousek od penzionu se nachází Mušovská jezera - Pasohlávky. Penzion Balloon nabízí v nově postavených prostorách příjemné ubytování a wellnes služby pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Ubytování je ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s vanou nebo se sprchovým koutem, TV, WIFI Internetem. V areálu se nachází spousta sportovních aktivit jako je dětské hřiště, stolní tenis, stolní fotbal, zahradní šachy, lukostřelba a další. Velkým lákadlem pro Vás může být velký venkovní bazén, který Vás v horkých dnech na Mikulovsku jistě ochladí a osvěží. Samozřejmostí je možnost pořádání různých společenských akcí, školení, konferencí a rodinných oslav v konferenčním sále a nebo v nově vybudovaném vinném sklípku. Pro tyto akce zajistíme stravování, výzdobu a techniku. Okolní krajina Pálavy nabízí spoustu možností pro pěší i cykloturistiku, prohlídky krásných hradů a zámků i sportovní využití. V naší restauraci můžete ochutnat vše od klasické domácí kuchyně až po speciality na grilu, saláty, zvěřinu, apod. Na přání můžeme pro Vás nachystat různé gurmánské speciality, jako je italská kuchyně, grilování selete, rauty... Přístup: ze silnice Brno - Vídeň odbočte cca 6 km za Mušovskými jezery doleva nahoru, v centru Horních Věstonic odbočte směrem dolů. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa, restaurace, vinný sklípek a wellness.
Penzion Bouquet Penzion Bouquet - Vítejte v Horních Věstonicích a přijměte pozvání k toulkám po jedinečných přírodních krásách jako jsou biosférická rezervace Pálava a Lednicko-valtický areál. K tomu přidejte kouzlo starobylého města Mikulov, atmosféru vinných sklípků nebo kilometry cyklistických i pěších tras. Jako startovací čáru můžete využít ubytování v rodinném penzionu Bouquet, který se nachází v samém srdci této "Zahrady Evropy". Navštivte jedno z nejkrásnějších a nejteplejších míst v České republice, Jižní Moravu a využijte možnosti přírodního koupání v Novomlýnských nádržích. Přejeme Vám krásnou dovolenou. K dispozici máte 2-4 lůžkové pokoje. Všchny pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchovým koutem a umyvadlem. Možnost připojení WiFi. Samozřejmostí je parkoviště a úschovna kol. Při větších akcích (školení, semináře, svatby, promoce), kdy počet účastníků úřesáhne 30 (kapacita penzionu), budou další účastníci ubytováni v bezprostředním okolí. Přístup: ze silnice Brno - Vídeň odbočte cca 6 km za Mušovskými jezery doleva nahoru; penzion se nachází v centru Horních Věstonic. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa a restaurace.
RZ Turist RZ Turist - Ubytování, restaurace a bazén v Pasohlávkách Vám poskytne ubytovací služby dobré turistické úrovně pro zájezdy i individuální turistiku v centru atraktivní oblasti v okolí Pálavských jezer. Ideální dovolená v kraji mimořádně přitažlivém prolínáním historie a současnosti, přírodními rozmanitostmi i lákadly civilizace. Poskytujeme ubytování dobré turistické úrovně o kapacitě 95 osob, objekt tvoří dvě jednopatrové budovy s nově zařízenými dvou, tří a čtyřlůžkovými pokoji. Sociální zařízení v podlaží je společné. K dispozici je restaurace a garáž na kola. Pro skupiny a zájezdy lze předem objednat stravování. V sezóně od 1.4. do 31.10. je k dispozici bufet s terasou. Večer je možno posedět u ohniště. Během letní sezóny se mohou hosté koupat v bazénu, který je otevřen či zakryt dle počasí. Pasohlávky leží na břehu Pálavských jezer, možnost koupání a vodních sportů. V okolí se nachází řada turistických cílů: Pálava, Mikulov, Valtice, Lednice... Přístup: autem ze silnice Brno-Vídeň odbočte cca 2 km před Pálavskými jezery směrem na Pasohlávky; autobusem linka Brno-Mikulov (zastávka Pasohlávky - U kostela); RZ Turist se nachází v centru Pasohlávek. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa, restaurace a bazén.
Penzion Euro Penzion Euro - Dovolujeme si vám nabídnout komfortní ubytování v našem penzionu, který zahájil provoz v červenci roku 2001, po celkové rekonstrukci. K naší nabídce patří: dvou a třílůžkové pokoje, snídaně, občerstvení po celý den, uzavřené parkoviště, klidné prostředí, 5 minut od centra, řada restaurací v okolí s kvalitní a vyhlášenou kuchyní, možnost zajištění vinného sklepa, cykloturistika. Zde jsou četné možnosti v Mikulově a okolí: historické památky (zámek, Ditrichštejnská hrobka, Kozí hrádek, Svatý kopeček, Židovský hřbitov, Synagoga...), kultura (kino, letní kino, výstavy a vernisáže, koncerty, muzeum, knihovna...), sport (koupaliště s tobogány, tenisové kurty, bowling, cykloturistické stezky, fitnes-centra, sportovní hala...), turistické výpravy do blízkého okolí (vinařské stezky, Palavské vrchy, Sv. kopeček s křížovou cestou, Turold, Dívčí hrad, Děvičky...), autoturistika (Lednicko-valtický areál, Dolní Věstonice, Pavlov, Palavské vrchy, Vodní nádrž Nové Mlýny s možností rybolovu, Vídeň, Znojmo, Břeclav...). Přístup: z horního konce náměstí ulicí Pavlovskou. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto a mapa.
Penzion Panorama Penzion Panorama - Vychutnejte si pohodlí v klidné zóně nedaleko centra města. Čeká na Vás mimo jiné výběh s klokany v areálu našeho penzionu. Budete bydlet pod jednou z dominant města - Svatým Kopečkem. Z oken penzionu a z jeho zahrady, která je součástí objektu, uvidíte okouzlující panorama Mikulova včetně jeho tří dominant - Zámku, Kozího hrádku a Svatého Kopečku. Poskytneme Vám zázemí a rádi Vás přivítáme v našem penzionu, kde najdete veškeré pohodlí. Ubytujeme vás ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovacím koutem, televizí a připojením na Internet. K posezení vás bude lákat naše zahrada. Můžete také využít parkovací místa uvnitř objektu a zastřešená místa pro kola a motocykly. Do našeho penzionu můžete i s domácím zvířetem. Pokud vás lákají jiné "krásy" Mikulova, nezklameme vás. Zprostředkujeme vám posezení v překrásných sklepech, které jsou plné dobrého mikulovského vína. Pořádáme také: firemní akce, prezentace, meetingy, podnikové oslavy, rodinné oslavy, posezení u vína, degustace, grilování na zahradě. Přístup: z horního konce náměstí rovně ulicí Pavlovskou, po 1 km odbočte doleva nahoru ulicí Hliniště, pokračujte 100 m; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou, po cca 500 m odbočte doleva nahoru ulicí Gagarinovou a prokračujte rovně ulicí Hliniště. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto a mapa.
Penzion Pohoda Penzion Pohoda - Penzion Pohoda se nachází v klidné oblasti Mikulova.) V nabídce máme dva dvoulůžkové pokoje a jeden třílůžkový pokoj. Každý je vybaven sociálním zařízením (sprcha, WC). V chodbě je kuchyň s ledničkou. Můžete využít terasu k posezení u dobrého vínka. Za domem je k využití dětské pískoviště. V celém penzionu se nachází internetové připojení wi-fi. Vaše auta jsou u nás v bezpečí - je možné parkovat přímo u domu. Po domluvě je možnost ochutnávek vín + posezení ve sklípku, půjčení kol s možností jejich úschovy. Nedaleko penzionu se nachází tenisové kurty, restaurace s pizzerii a bowlingem. V Mikulově je řada památek: historické centrum, zámek, Svatý Kopeček, Kozí hrádek... Volný čas mlžete využít také na koupališti, pěšími i cyklistickými výlety (Mikulovem vede mnoho cykloturistických tras). V okolí je řada atrakcí: Lednicko-valtický areál, Pálavské vrchy, Novomlýnské nádrže (vodní sporty), Dolní Věstonice (Věstonická Venuše, muzeum, archeologické vykopávky)... Přístup: z náměstí dolů, na křižovatce odbočte doleva ulicí Komenského, poté rovně navazující ulicí Vídeňskou, náš penzion je po cca 1 km po pravé straně; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) odbočte na poslední křižovatce v Mikulově (před benzínkou a casinem) doleva vzhůru, po cca 400 m opět odbočte doleva ulicí Vídeňskou a poté pokračujte na druhou křižovatku, tam odbočte doleva ulicí Valtickou, náš penzion je po cca 100 m po levé straně. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto a mapa.
Penzion a vinařství Reisten Penzion a vinařství Reisten - Jedná se o dům po celkové obnově, nacházející se v Městské památkové rezervaci Mikulov. Tento dříve maloměstský obytný dům někdejší židovské čtvrti prošel rekonstrukcí s citlivým zachováním veškerých dobových prvků, včetně paralelní sedlové střechy kombinované s pultovou střechou pozdně klasicistního dvorního křídla. Penzion má 6 pokojů, s celkovou kapacitou 15 lůžek s možností 4 přistýlek. Všechny pokoje jsou mimořádně prostorné s vlastními koupelnami a WC. V přízemí penzionu se nachází recepce, jídelna a malé barové posezení. V těchto prostorách s příjemnou atmosférou je možné také pořádat pro hosty penzionu firemní jednání, večírky, rodinné oslavy, ochutnávky vín, apod. V našem penzionu nabízíme vína z produkce společnosti Vinařství REISTEN. Vína pochází z vinic U Božích muk (Pinot Blanc, Pinot Gris, Sauvignon blanc a Vlašský ryzlink), dále Vinice v trati Valtická ve stráni pod Svatým kopečkem a vinice Sedleci v trati Nad Nesytem (Sauvignon blanc, Pinot Blanc, Pinot Gris a Chardonnay). Přístup: z dolního konce náměstí nejprve po terase doprava dolů, poté doprava nahoru ulicí Zámeckou a Husovou; z horního konce náměstí doleva nahoru ulicí Brněnskou, na náměstíčku odbočte doleva na ulici Husovu; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou, na vrcholu (náměstíčku) odbočte doprava na ulici Husovu. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa a vinařství.
Penzionek Pod Svatým Kopečkem Penzionek Pod Svatým Kopečkem - Penzionek se nachází v Mikulově na úpatí Svatého Kopečku, na který je vstup přímo z nemovitosti (50m), přesto je vzdálen pouze 300m od historického centra města. Ubytování je nachystáno ve třech pokojích (2 + 2+1 + 2+2) vybudovaných v selském stylu. Na každém pokoji je TV, WC a koupelna. Jídelna (10 míst) je propojena chodbou s pokoji a podáváme zde celodenní občerstvení a snídaně. Nabízíme skvělá moravská vína, která si můžete vychutnat v nově rekonstruovaném útulném sklípku. Parkování je připraveno na uzavřeném a uzamčeném parkovišti uvnitř nemovitosti. Další služby, které poskytujeme: zajištění obědů; občerstvení pro posezení na terasách, krbu či ve sklepě; prodej lahvového vína; prodej nápojů (pivo, minerálka, limo). Nenabízíme luxus, ale solidnost. Přístup: Přístup: z dolního konce náměstí směrem doleva dolů ulicí Svobody, na křižovatce ve tvaru T odbočte doleva ulicí Koněvovou; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) a z ulic Komenského či Vídeňské směrem nahoru na ulici Koněvovou. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa a vinný sklep.
Penzion Prima Penzion Prima - Nabízíme Vám nejen ubytování, ale také příjemné prostředí moderní Pizzerie Perfecto a staročeské pivnice U devatero řemesel. Přichystáno je pro Vás ubytování za příjemné ceny ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Naproti pensionu máme soukromé parkoviště pro naše hosty. Penzion leží téměř v samotném centru města Mikulov. Očekává Vás klidné prostředí, přičemž na náměstí s památkami přijdete od nás za 2 minuty. Jsme známi příjemnou obsluhou jak v penzionu, tak v restauračních zařízeních. Vyhlášené jsou naše "Utopence". Na podzim nabízíme skvělý burčák. Pizzerie Perfecto Vám nabídne široký výběr pizzy a dalších jídel. Jídla také rozvážíme po Mikulově zdarma. Pivnice U devatero řemesel je navržena ve staročeském stylu, s celou řadou ukázek dobového řemeslného nářadí, takže návštěvníci jsou okouzleni nejen dobrou chutí piva, ale i tímto příjemným prostředím. Pivnice má krytou verandu a venkovní posezení. Specialitou této pivnice je dvoubarevné pivo DUO, které se míchá ze světlého dvanáctistupňového piva značky Plzeň a desetistupňového černého piva značky Kozel, točeného napůl. Přístup: z náměstí směrem dolů na křižovatku, poté pokračujte dolů na ulici Piaristů, penzion je po pravé straně; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) doleva nahoru ulicí Republikánské obrany. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa, Pizzerie Perfecto a Pivnice U devatero řemesel.
Penzion Niké Penzion Niké - Vítejte na prezentaci penzionu Niké. Náš penzion se nachází pod Svatým kopečkem v rekonstruovaném patrovém domě z roku 1884, 200 metrů od centra města. V penzionu je 12 dvoulůžkových pokojů a 5 studií 2+2 - nabízíme 44 míst s možností rozšíření až na 52. V naší restauraci podáváme snídaně a večeře. Umožňujeme úschovu kol a parkování ve dvoře. Od našeho penzionu můžete podnikat výlety na kole nebo pěší tůry na Turold, Svatý kopeček, přilehlé Pálavské kopce nebo zříceniny hradů s nádherným výhledem na Mušovská jezera. U jezer je možno koupání nebo chytání ryb, dále se dají podniknout výlety na známé zámky v Mikulově, Lednici či Valticích. Na kole si můžete vyjet po památkách - Rendezvous, Janův hrad, Hraniční zámeček, Apollonův chrám, Rajstna a mnohých dalších. V Mikulově je koupaliště, tenisové kurty, bowling, půjčovna kol a jezdecký klub. Je tady možnost navštívit jeskyni na Turoldu a v jejím okolí vinohrady se sklepy. Na Vaši návštevu se těší zaměstnanci penzionu Niké. Přístup: z dolního konce náměstí směrem doleva dolů ulicí Svobody, na křižovatce ve tvaru T odbočte doleva ulicí Koněvovou; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) a z ulic Komenského či Vídeňské směrem nahoru na ulici Koněvovou.
Zájezdní penzion Venuše Zájezdní penzion Venuše - Vítejte v našem penzionu s vlastní restaurací, terasou, vinným sklípkem, vinným archivem a dětským koutkem. Nabízíme Vám luxusní ubytování, ideální pro rekreace, sezonní i mimosezonní pobyty pro jednotlivce, rodiny s dětmi, skupiny, víkendové pobyty, firemní akce a školení. Objekt se nachází v centru městské památkové rezervace a v blízkosti Pálavských jezer. Celoroční provoz, kapacita 18 pokojů s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), celkem 60 lůžek. Stylová restaurace s barem, která je vyzdobena galerií kreseb humoristy Petra Urbana, Vám nabízí příjemné prostředí pro dobrý oběd nebo večeři s Vašimi blízkými nebo přáteli. Terasa s udírnou, krbem a grilem slouží hostům i při horším počasí. Na jídelním lístku najdete jak typická moravská jídla, tak i mnohé speciality. Čepujeme pivo Zlatopramen 11° - Pivrnec. U nás ochutnáte a budete pít zejména kvalitní vína jihu Moravy, včetně vín sudových, archívních (bohatě zásobený vinný archiv) a sektů. Prostředí klenbeného vinného sklepa je mj. vhodné pro ochutnávky vín, a to jak pro skupiny turistů, tak pro podnikové bankety apod. Na objednávku zajišťujeme i živou hudbu, např. některou z místních cimbálových muzik. K penzionu patří vlastní parkoviště.
Penzion Zelený strom Penzion Zelený strom - Penzion se nachází v klidné části města Mikulova, asi 10 minut pěší chůze od centra. Má zařízené dvou, tří i čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlek, celková kapacita je 35 lůžek. Pokoje jsou vybaveny WC i sprchou. Penzion je obklopen zelení, hosté mají k dispozici terasu se zahradou. K vaření mohou využít vybavenou kuchyň s jídelnou, nebo si objednat snídani od ubytovatele. Na pokoj lze zapůjčit televizor, dále je možné si vypůjčit jízdní kola a jiné sportovní a turistické potřeby. Mikulov se svým okolím je znám přírodním a kulturním bohatstvím. Obklopen rezervací Pálava spolu s nedaleko se nacházejícím Lednicko - Valtickým areálem, přiláká každoročně mnoho návštěvníků. Hojnost architektonických skvostů a historických památek, jako jsou zámky v Mikulově, Lednici a Valticích nebo archeologické muzeum v Dolních Věstonicích, by měl navstívit snad každý. Region je také proslulý mnohými lidovými tradicemi mezi něž se řadí Pálavské vinobraní, místní hody a folklorní slavnosti. Je to vinorodá oblast s četnými vinnými sklepy, jejichž kouzlu se povede odolat jen málokomu. Koupání je na Koupališti Rivéra a přehradě Nové mlýny. Cyklistické vyžití je možné na dobře značených příhraničních stezkách. Přístup: z náměstí dolů, na křižovatce odbočte doleva ulicí Komenského, poté rovně navazující ulicí Vídeňskou, po cca 800 m odbočte doprava dolů (opět ulicí Vídeňskou), penzion je po 30 m na levé straně; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) odbočte na poslední křižovatce v Mikulově (před benzínkou a casinem) doleva vzhůru, po cca 400 m opět odbočte doleva ulicí Vídeňskou a poté pokračujte skoro až k horní křižovatce.
Penzion U Mikulinců Penzion U Mikulinců - Náš penzion je nově vybudován a nachází se v klidné okrajové části města Mikulova (5 minut do centra) na hranici CHKO Pálava pod kopcem Turold. Penzion má vlastní vstup, parkoviště, úschovnu jízdních kol, společnou kuchyň, venkovní posezení. V objektu je možné zdarma využít bezdrátový Internet (Wi-Fi). Kapacita penzionu je 15 lidí. Pokoje jsou 2-lůžkové s možností 2 přistýlek pro děti a 1 apartmánový 2-4 lůžkový s balkonem. Všechny pokoje mají chodbičku, vlastní soc. zařízení + sprchový kout a TV. Společná plně vybavená kuchyň s jídelním stolem. Pro malé děti půjčujeme zdarma cestovní postýlku. V objektu se dále nachází malé řeznictví s občerstvením, kde si můžete zakoupit vše na snídani, oběd, večeři. Také vaříme meníčka (polévka + hotové jídlo). Můžete také ochutnat naše výrobky - domácí škvarky, tlačenku, jitrnice, jelítka a klobásy. V případě zájmu vám zajistíme i posezení ve vinném sklípku. Včasná rezervace - Vaše plus. Restaurace a dětské hřiště jsou vzdáleny jen 100 metrů, půjčovna jízdních kol 150 metrů. Přístup: z náměstí doleva nahoru ulicí Brněnskou, po cca 100 m odbočte doprava ulicí Pod hájkem, na druhé křižovatce odbočte doleva ulicí Gorkého; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou, po cca 500 m odbočte doleva ulicí Pod hájkem, na druhé křižovatce odbočte doleva ulicí Gorkého.
Penzion a restaurace U svatého Urbana Penzion a restaurace U svatého Urbana - Zveme Vás do nově vybudovaného penzionu, jehož poloha je necelé 2 minuty od centra Mikulova s panoramatickými výhledy. Mate k dispozici 9 pokojů, všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením a TV, celková kapacita je 20 lůžek + 5 přistýlek. Je zde uzavřené parkoviště pro 8 osobních aut. Možnosti: stravování v místní restauraci (snídaně, obědy, večeře), posezení ve vinném sklípku, úschovna kol, pronájem garáže. Citace z tisku: "Jídelní lístek je velmi obsáhlý, specialitou kuchyně je nakládané vařeno ovarové koleno dle místního receptu, které se podává na prkýnku. Velmi zajímavě to vypadá a ta vůně. V tomto případě působí Pavlovův reflex na 100 procent.", "Slovy Radka Johna: objevil jsem taky dvě skvělé restaurace mimo Prahu. V Mikulově U svatého Urbana mají nelepší biftek z českého masa, jaký jsem v republice jedl.", "V kuchyni vsadili na klasiku, ovšem šéfkuchař Miroslav Černota dovede připravit i chuťově zajímavá jídla mezinárodní kuchyně. Například jeho šneci po burgundsku jsou skutečně vynikají.", "Sochu sv. Urbana jsme objevili dokonce v trojím provedení na místě, které nám doporučili vinaři z širokého okolí Mikulova. Vždyť kde jinde hledat sv. Urbana než u rodiny Urbánků a v jejich mikulovské vinárně U sv. Urbana!". Přístup: z horního konce náměstí ulicí Pavlovskou.
Penzion Crhan Penzion Crhan - Vítejte v našem pensionu. Pension se nachází v klidnější části Mikulova. Nabízíme ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích (s možností přistýlek). Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením (sprcha/vana, WC), TV a ledničkou. Vchod do pensionu je samostatný. Hostům je k dispozici minikuchyňka, terasa s překrásným výhledem na město, zahrada (ohniště, krb - grilování, stolní tenis, pro děti skluzavka, houpačka, pískoviště, bazének). Zajistíme úschovu a zapůjčení jízdních kol. V okolí pensionu se nachází mimo jiné: centrum Mikulova, turistické a cykloturistické trasy na Pálavu a její okolí, koupaliště Riviéra, ranč, jeskyně Turold, amfiteátr ("U rampa" aj.), tenisové kurty a "řadovka" vinných sklípků. V okruhu 15 km je možné navštívit Lednicko-valtický areál, Novomlýnské nádrže (koupání, vodní sporty a rybaření), Dolní Věstonice (archeologické vykopávky). Přístup: z náměstí doleva nahoru ulicí Brněnskou, po cca 300 m odbočte doprava nahoru ulicí Gagarinovou a prokračujte rovně ulicí Hliniště; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou, po cca 500 m odbočte doleva nahoru ulicí Gagarinovou a prokračujte rovně ulicí Hliniště. Přístup: z náměstí doleva nahoru ulicí Brněnskou, po cca 300 m odbočte doprava nahoru ulicí Gagarinovou a prokračujte rovně ulicí Hliniště; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou, po cca 500 m odbočte doleva nahoru ulicí Gagarinovou a prokračujte rovně ulicí Hliniště.
Penzion Libuše Penzion Libuše - Vítáme Vás v krásném prostředí rodinného Penzionu Libuše. Nabízíme ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích (s možností přistýlek). Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením (sprcha/vana, WC) a ledničkou. Vchod do penzionu je zcela samostatný a Váš pobyt tedy ničím nerušený. V okolí penszonu se nachází mimo jiné: centrum Mikulova, turistické a cykloturistické trasy na Pálavu a její okolí, koupaliště Riviéra, ranč, jeskyně Turold, amfiteátr ("U" rampa aj.), tenisové kurty a "řadovka" vinných sklípků. V okruhu 15 km je možné navštívit Lednicko-valtický areál, Novomlýnské nádrže (koupání, vodní sporty a rybaření), Dolní Věstonice (archeologické vykopávky). Hostům je k dispozici také terasa s krbem a grilem, atd. Zajistíme Vám také úschovu a zapůjčení jízdních kol nebo posezení u dobrého vína. Přístup: z horního konce náměstí ulicí Pavlovskou, cca 500 m; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou, po cca 500 m odbočte doleva ulicí Pavlovskou.
Penzion a vinotéka Vinařský dům Penzion a vinotéka Vinařský dům - Nabízíme ubytování v penzionu, který se jmenuje Vinařský dům. Je to nejnovější penzion v historickém městečku Mikulov na jihu Moravy, nedaleko hraničního přechodu s Rakouskem. Celková kapacita je 11 dvoulůžkových pokojů, pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a WC, TV (satelit). Pro větší skupiny jsme schopni zajistit i obědy a večeře, dále speciální rauty, jež poskytnou obrovskou harmonii vína a pokrmů. Penzion se pyšní vlastní vinotékou, kde je možné zajistit příjemné posezení spojené s ochutnávkou kvalitních moravských vín s odborným výkladem. K poslechu zajistíme na přání zákazníka cimbálovou muziku. Přístup: z náměstí dolů na ulici Komenského, poté doleva, po cca 200 m odbočte doleva dolů ulicí Pod platanem; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) doleva nahoru ulicí Republikánské obrany, na křižovatce šikmo doprava nahoru ulicí Pod platanem.
Levné ubytování Jižní Morava - Bulhary Levné ubytování Jižní Morava - Bulhary - Nabízíme Vám levné ubytování v obci Bulhary na Jižní Moravě. Ideální pro celou rodinu i s malými dětmi nebo pro partu rybářů. Ubytování je v podkrovním bytě v rodinném domku. Rozloha bytu je 168 m2. Nabízíme: 3 pokoje (dvoulůžkový, třílůžkový a ještě jeden třílůžkový), společenskou místnost, koupelnu a toaletu. Pokoje jsou vybaveny televizorem. Společenská místnost je vybavena TV s videem a DVD, SAT a radiem - hifi. K dispozici máte též notebook s připojením na Internet - užívání v ceně. Za příznivého počasí můžete využít gril a posedět na zahradě. To můžete spojit s ochutnávkou místních vín. Můžete také použít gril na opékání selete či ryb, rádi Vám grilované pochoutky připravíme. Pro děti máme připraveno pískoviště, bazén a vodní dráhu. Parkování auta je možno na soukromém parkovišti před objektem (4 místa), po domluvě možno i ve dvoře (4 místa). Obec Bulhary leží v okrese Břeclav, protéká jí řeka Dyje. Řeka je od ubytování vzdálena cca 100 m. V obci jsou tři autobusové zastávky, dva obchody se smíšeným zbožím, obchod s rybářskými potřebami, pošta, dva hostince, jeden hostinec nabízí teplé obědy i večeře. Obcí vede cyklistická a vinařská stezka. Sama obec je vyhledávanou baštou pro rybáře. Lákadly této lokality jsou jistě Lednicko-valtický areál (LVA) a Pálavské vrchy, Novomlýnské nádrže (sportovní využití - jachting, rybaření, plavání apod.). LVA - nabízí krásnou prohlídku svých klenotů jako je třeba zámek v Lednici, Minaret, chrám Tří Grácií, ale také nedávno vybudované lednické lázně. Lednice je vzdálena od ubytování cca 5 km. Další známou lokalitou jsou asi 10 km vzdálené Pálavské vrchy (CHKO Pálava). Z jejich nejvyššího bodu můžete vidět nádherné okolí včetně vinohradů a jiných krás Jižní Moravy. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto a mapa.
Penzion Pavlov 24 Penzion Pavlov 24 - Pohodové ubytování v soukromí domu, kde budete jako na vlastní chalupě. Rádi bychom Vám nabídli ubytování v plném soukromí rázovitého zrekonstruovaného domku, kterému můžete říkat Chata či Chalupa nebo i Penzion, od kterého dostanete klíče a hospodaření je jen na Vás. Leží v té nejkrásnější části Jižní Moravy - na Pálavě v obci Pavlov. Vinice všude okolo, nad Vámi se tyčí hrad Děvičky, na návsi nádherný kostel vytvářející další dominantu místa. A okolo obce jezero, na kterém se prohánějí jachty celou letní sezonu. Na březích jsou rybáři a nad hladinou a v zátočinách je množství ryb a ptactva. Vše můžete pozorovat z okna kuchyně nebo ze zahrady. Tato oblast je až kýčovitá. Kdo miluje víno a jihomoravskou atmosféru, bodré lidi, zde najde ráj. Tato "chalupa" , kterou Vám nabízíme, je ideální pro čtyřčlennou rodinu ve dvou ložnicích, z toho jedné průchozí. Má velikou oplocenou zahradu a jistě Vám z ní děti neutečou. Chalupa leží přímo uprostřed vesnice ale je od místního ruchu zcela oddělena a hosté mají plné soukromí. Máte zde možnost uložení kol, parkování auta v zahradě, gril, pergolu k příjemnému posezení v zahradě. Kuchyň je nová a plně vybavená. Dům nabízí má 2 ložnice, v každé jsou dvě prostorná lůžka se zdravotními matracemi, novými lůžkovinami. Pokoje mají dostatek světla ale v noci zároveń zatemnění závěsama, díky poctivým širokým zdem je i zde velmi příjemné spaní v chládku. Žádné přehřáté atikové vestavby! Kvalitní nová okna zaručují minimální hluk z ulice. Přístup: ze silnice Bulhary - Dolní Věstonice směrem vzhůru, z centra Pavlova směrem dolů. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto a mapy.
Penzion a vinný sklep Slavík Penzion a vinný sklep Slavík - Penzion *** a vinný sklep, Sedlec u Mikulova. Nacházíme se na trase Mikulov – Valtice v atraktivním a klidném prostředí na hranici Lednicko-valtického areálu a oblasti Pálavských vrchů. Ti z Vás, kteří se rozhodnou v našem penzionu strávit svou dovolenou či uspořádat firemní akci, mohou očekávat profesionální a individuální přístup s možností návštěvy vinného sklípku a následnou degustací kvalitních moravských vín. Okolí Vás bude lákat k návštěvě mnoha přírodních i kulturních zajímavostí, zámků i projížďkám na kole po vinařských cyklostezkách. Ubytování je zajištěno v pohodlně zařízených pokojích vždy s vlastním vstupem z venku. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. V objektu poskytujeme stravu pouze pro klienty penzionu, přičemž večeře jsou řešeny v podobě grilování a rožnění - možné rožnění čehokoli. Pobyt na tomto objektu je vhodný jak pro rodiny s dětmi, které touží poznat tento nezapomenutelný kraj, tak i firmy, které mohou využít našich služeb spojených s programem šitým na míru a neodmyslitelnou degustací vín (archivní, přívlastková). Otevírací doba dle požadavků zákazníka. Těšíme se na Vaši návštěvu. Přístup: Sedlec u Mikulova, silnice Valtice - Mikulov, u můstku přes potok, 100 m od železniční stanice. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapy, vinný sklep a Víno a destiláty Slavík. Tel.: 724030699, e-mail: info@vinoadestilatyslavik.cz.
Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové - v roce 2008 jsme dokončili výstavbu nového penzionu s kapacitou 38 osob v převážně dvoulůžkových pokojích, všechny pokoje jsou komfortně vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, LCD televizí, dle velikosti křesílky nebo sedací soupravou, trojlůžkový pokoj s balkonem je situovaný do zahrady, samozřejmostí je pokoj s bezbariérovým přístupem, všechny pokoje jsou nekuřácké s přístupem k WIFI Internetu, na dobré jídlo Vás zve naše Zámecká restaurace, součástí penzionu je stylový vinný sklep, který svou malebností vyniká nad ostatními, sklepní služby zahrnují posezení ve sklepě, ve stodole či na zahrádce, řízenou degustaci, občerstvení, hostiny, rauty, prodej vín a uskladnění vín ve sklepních boxech, cimbálové muziky či country kapely, poskytujeme služby pro individuální turisty, cykloturisty, skupiny i firmy, naše firemní akce jsou vyhlášené, Úvaly leží v údolí na okraji hezké pahorkatiny. Přístup: z Valtic silnicí nahoru k hraničnímu přechodu Schrattenberg, před přechodem odbočte doprava, dále 3 km do Úval, v Úvalech doprava nahoru. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapy, restaurace a vinný sklep. Tel.: 608828297, 776245851, e-mail: rocarkova@sklepuvaly.cz.
domů - nahoru

Noční kluby
Night club Cabaret Night club Cabaret - První a jedinečný Night club Cabaret u Rakouských hranic v turistickém městě Mikulov, Vás srdečně zve do společnosti sympatických slečen v příjemném a diskrétním prostředí. Cabaret Mikulov Vás nažhaví striptýzovým vystoupením, lesbi show, a jinými erotickými programy. Možno využít diskrétního separé salónku, whirpool vany či eskort servisu. VSTUP VOLNÝ. Bar je kvalitně zásoben alkoholickými i nealkoholickými nápoji a je plně klimatizován. Escort možný. POZOR! Po zavolání na tel: 519 510 192 (po 19hod.), Vám ihned pošleme naše taxi, které Vás diskrétně a za rozumnou cenu přiveze přímo k nám! Přístup: Mikulov, ulice 28. října, silnice Brno-Vídeň, ve směru od Brna po levé straně, ve směru od Vídně po pravé straně. Viz též kapacity a otevírací doby, foto a mapa.
domů - nahoru

Kempy
kemp večer Lednické rybníky Autokemp Apollo - velký kemp pod hrází Mlýnského rybníka, střed turistických a cyklistických stezek v Lednicko-valtickém areálu, ubytování v přírodním prostředí (trávník, stromy, potok), dřevěné chatky dvou-, čtyř-, pěti- a šestilůžkové (stůl, noční stolek, židle, skříně, postel s přikrývkou a polštářem, povlečení, elektřina, osvětlení), stanování na volných zatravněných plochách, místa pro karavany a obytné přívěsy (s elektrickou přípojkou 220 V), pitná voda v celém areálu kempu, společné sprchy s teplou a studenou vodou, a společná zděná WC, restaurace, prodej občerstvení, kryté posezení, gril, sluneční bar, cykloterasa, nový vinný sklep s kapacitou 100 osob, dvě hřiště na volejbal, nohejbal a fotbal, badmintonový kurt, ping-pongový stůl, pískoviště, houpačky a průlezky pro děti, možnost koupání 100 m od kempu, parkování na místě, uzamykatelná kolárna (bez poplatků), ohniště (za předpokladu dodržování bezpečnostních předpisů), v sezóně večerní zábavy, hudba k poslechu a k tanci. Přístup: silnice z Břeclavi do Lednice, 6 km, kemp je napravo od Mlýnského rybníka, silnice z Lednice do Břeclavi, 2 km, kemp je nalevo od Mlýnského rybníka. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa, restaurace a vinný sklep.
Autocamp Free Star Autocamp Free Star - Náš kemp je skvělé místo ke strávení klidné dovolené pro všechny věkové kategorie. Skvělé místo, kde si můžete odpočinou při cestě do i ze zahraničí. Ochutnáte naše skvělá vína, navštívíte vinný sklípek. K Vašemu ubytování jsou k dispozici chatky, buňky a místo pro stany. V areálu se nachází bazén, stánek s občerstvením, vínem a hudbou je přímo u bazénu. V areálu kempu je bufet s posezením - jídlo (langoše, uzené klobásky, krokety...), nápoje (pivo, víno, nealko), základní potraviny, drogerie a TV. Plné penze či polopenze, supermarket. Jezero je hned za kempem (50m). Sportovní vybavení (ping-pong, badminton, míče, petang...) je pro ubytované zdarma. Cykloturistika - kemp je ideálním místem pro výlety po nedalekých památkách. Skvělé projížďky na lodičkách. Rybolov - ideální pro rybáře. Kemp je celý oplocen. Pitná voda v celém areálu. Noční klid - naší snahou je zajistit Vám po celodenních výletech klidně strávenou noc. O bezpečnost a klid se snaží starat noční ostraha kempu. Pořádáme firemní a rodinné akce. Soukromé i skupinové návštěvy ve vinném sklípku. Celoroční prodej sudových i archivních vín. Pro skupiny nabídka celovečerních akcí a oslav. Přístup: z centra Strachotína ulicí Osvobození směrem ke hrázi, odbočte doleva poslední ulicí před hrází (Šakvická). Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapy a vinný sklípek.
domů - nahoru

Seznamy a kontakty
Mikulov - služby a atrakce - seznamy a kontakty
domů - nahoru
© Petr Hejl