Mikulov, 608374535, phejl@lednice.org, Lednicko-valtický areál, Pálava, zámek, vinné sklepy, víno, ubytování, penziony, hotely, restaurace, atrakce, salety, Svatý Kopeček, město, památky, okolí, soukromí, akce, mapa, otevírací doba
Mikulov, Lednicko-valtický areál, Pálava, zámek, vinné sklepy, víno, ubytování, penziony, hotely, restaurace, atrakce, salety, Reistna, Hraniční zámeček, město, okolí, soukromí, podzemí, akce, salon vín, mapa, otevírací doba
 

Mikulov
Ubytování

 
hotely - penziony - noční kluby - kempy - seznamy a kontakty


Hotely
Hotel Golf Garni Hotel Golf Garni - Stylový hotel Golf Garni*** byl otevřen v roce 2009 v Mikulově. Ubytování ve 13 dvoulůžkových pokojích (2 pokoje pro hendikepované), kapacita až 40 lůžek. Klimatizace, soc. zařízení, TV, Internet, parkoviště, úschovna kol a lyží Mnoho možností: wellness, whirlpool, solná jeskyně, sauna, masáže, lázeńské a rehabilitační služby, spinning, fitness, pilates, overball, bodyform, powerjóga, squash, tenis, stolní tenis, sálová kopaná, fitness, volejbal, nohejbal, bowling, vyhlídkové lety balonem, cykloturistika, nordic walking, jízda na koních, na čtyřkolkách nebo vojenským vozidlem, koupání. Přístup: z náměstí dolů, na křižovatce odbočte doleva ulicí Komenského, poté rovně navazující ulicí Vídeňskou, po cca 800 m odbočte doprava dolů (opět ulicí Vídeňskou), hotel je po 30 m na pravé straně; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) odbočte na poslední křižovatce v Mikulově (před benzínkou a casinem) doleva vzhůru, po cca 400 m opět odbočte doleva ulicí Vídeňskou a poté pokračujte skoro až k horní křižovatce. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa, vinný sklep. Tel.: 734 792 591, 539 029 600, e-mail: info@hotelgolfgarni.cz.
Hotel Templ Hotel Templ - Vítejte v našem hotelu, který je tvořen třemi historickými budovami. Ubytování je v 17 pokojích, z nichž každý je specifický (dle květeny, odrůd révy vinné, stromů a zpěvného ptactva Pálavy). Restaurační komplex tvoří vinný restaurant, viný bistrot, sál Templ, vinný sklep, klubové posezení u krbu, zahrada Patio a zahrada Templ Garden. Nabídka vín reprezentuje výběr našeho sommeliéra. Pořádáme gastronomické a sommeliérské akce. Naše prostředí je přátelské dětem. Parkování je na veřejném parkovišti. Pro firmy poskytujeme konferenční servis. Přístup: z dolního konce náměstí nejprve po terase doprava dolů, poté doprava nahoru ulicí Zámeckou a Husovou; z horního konce náměstí doleva nahoru ulicí Brněnskou, na náměstíčku odbočte doleva na ulici Husovu; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou, na vrcholu (náměstíčku) odbočte doprava na ulici Husovu. Viz též Viz též Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa, restaurace a vinný sklep. Tel.: 724161336, e-mail: info@templ.cz.
Hotel Bonsai Hotel Bonsai - se nachází v krásném prostředí historického města Mikulov. Celková ubytovací kapacita hotelu je 16 pokojů s 37 lůžky a 11 přistýlkami. Součástí všech moderně vybavených pokojů je sociální zařízení, barevná televize a připojení k Internetu. K dispozici je uzavřené parkoviště bez poplatku. Součástí hotelu je stylová restaurace s letní terasou, bonsai zahradou v japonském stylu. V areálu najdete také dětský koutek a úschovnu kol. Přístup: z náměstí dolů ulicí Piaristů, na křižovatce rovně do ulice Republikánské obrany; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) doleva nahoru ulicí Republikánské obrany. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa a restaurant. Tel.: 608113156, e-mail: hotel@hotelbonsai.cz.
Hotel Marcinčák Hotel Marcinčák je vyhledávaným místem pro turisty vyžadující vysoce kvalitní služby pro svůj pobyt ve starobylém vinařském městě Mikulov. Z našich pokojů je krásný výhled na mikulovský zámek s širokým okolním panoramatem (Kozí hrádek, Svatý kopeček). Hotel o celkové kapacitě 84 lůžek poskytuje komfortní ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Součástí hotelu je restaurace s barem, salonkem a kulečníkem. K dispozici je řada služeb (recepce 24 hod. denně, směnárna, hotelový trezor, kopírování, tisk, fax, telefon, buzení telefonem, taxi služba, zajištění průvodce, půjčovna kol, stolní hry, petanque, úschovna kol a lyží). Naše vinařství "Víno Marcinčák" Vás ve vinném sklepě uvítá skvělým vínkem. Přístup: ulice 28. října, spojnice Brno-Vídeň, směrem z Brna do Vídně po pravé straně. Tel.: 519512700, e-mail: recepce@hotelmarcincak.cz.
Hotel Tanzberg Hotel Tanzberg - se nachází v historickém domě bývalého židovského rabinátu, kde v letech 1553-1573 působil jako zemský rabín legendární Rabbi Löw, podle pověsti tvůrce proslulého Golema. Náš hotel je moderní s celoročním provozem. Pokoje mají sociální zařízení, TV a Internet. Příjemné posezení s výbornou kuchyní naleznete v hotelové restauraci, v pivnici "U Golema", v hotelové vinárně a v létě na terase. Pro akce je zde salonek. Region je proslulý přírodním bohatsvím, historickými památkami, vínem a lidovými tradicemi (hody, vinobraní, folklórní slavnosti). Přístup: z náměstí doleva nahoru ulicí Brněnskou, nahoře na náměstíčku odbočte doleva, 30 m; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou, na vrcholu (náměstíčku) odbočte doprava, 30 m. Tel.: 519510692, 724729707, e-mail: recepce@hotel-tanzberg.cz.
Hotel MBZ M Hotel Maroli - v Mikulově Vám nabízí komplexní služby. Náš hotel leží na hlavní mezinárodní trase Brno – Vídeň. Můžeme Vám nabídnout: ubytování v moderně zařízených 2 a 3 lůžkových pokojích s koupelnou a WC, barevnou televizí, telefonem, pestrý výběr jídel v hotelové restauraci, salonek a letní terasu. Restaurace je otevřena non-stop. Připravujeme hotová jídla i chutné minutky. Zajišťujeme komplexní cateringové služby: firemní a společenské akce, oslavy, prezentace, firemní večírky, rauty, koktejly, recepce, bankety, barbecue, tematické hostiny, zahradní slavnosti... Služby pro motoristy – čerpací stanice, stanice LPG, autoservis. Přístup: ulice 28. října, spojnice Brno-Vídeň, směrem z Brna do Vídně po levé straně. Tel.: 519511670, 601392744, e-mail: booking@hotelmaroli.cz.
Hotel Zámeček Hotel Zámeček - Vážení hosté, rádi Vás vítáme na stránkách hotelu Zámeček Mikulov. Hotel se nachází na periferii romantického historického městečka Mikulov. Je situován na trase Brno – Vídeň. Hotel vám poskytne ubytování, stravování a rozptýlení v našem salonku nebo ve vinném sklípku. Hotel Zámeček je ideálním místem pro pořádání společenských nebo firemních akcí, rodinných oslav, svateb, apod. Pro uspořádání své akce nebo oslavy si můžete vybrat venkovní (zahradní restaurace, country bar) nebo vnitřní (restaurace, lovecký salonek, moravský vinný sklípek, salonek) prostory hotelu. Kolektiv Hotelu Zámeček Mikulov se těší na Vaši návštěvu. Přístup: ulice 28. října, spojnice Brno-Vídeň, směrem z Brna do Vídně po pravé straně. Tel.: 519512855, 725806992, e-mail: recepce@zamecekmikulov.cz.
Hotel Eliška Hotel Volařík - Hotel se nachází historickém městě Mikulově. Celková ubytovací kapacita hotelu je 53 pokojů, 114 lůžek. Všechny pokoje vybaveny sociálním zařízením, SAT-TV, telefonem a připojením na Internet. Můžete bydlet též ve VIP pokojích či apartmánech. K dispozici je střežené parkoviště a konferenční místnost pro 70 osob s ozvučením a technickým vybavením. Součástí areálu hotelu jsou restaurace Starý špitál U piaristů, Hotelová restaurace, Lobby bar a Vinné sklepy. Přístup: z náměstí směrem dolů na křižovatku, poté doprava na ulici 22. dubna nebo dolů na ulici Piaristů. Tel.: 777003692, e-mail: info@hotelvolarik.cz.
Hotel Galant Hotel Galant - Vítejte v Mikulově, perle jihomoravských vinařských měst. Hotel se pyšní unikátní polohou uprostřed všch důležitých atraktivit Mikulova. Na ploše 8000 m2 máme v provozu areál, kde ruku v ruce fungují hotelové a vinařské provozy. Nabízíme téměř 100 pokojů, Restauraci a Degustační galerii Pálava s bohatou vinotékou, Zámecký vinný sklep, konferenční prostory, zázemí pro cyklisty i rodinné apartmány. Přístup: na horním konci náměstí doprava dolů ulicí Českou, hotel je po levé straně. Tel.: 519323353, e-mail: petr@galant.cz.
Hotel Réva Hotel Piano - se nachází v historickém centru městečka Mikulova. Kapacita hotelu je 46 lůžek. Na všech pokojích je sociální zařízení, SAT-TV, lednička, trezor, přípojka na Internet, varná konvice, žehlička a žehlicí prkno. Součástí hotelu je klimatizovaný vinný restaurant s letní terasou. V hotelu je k dispozici řada služeb (půjčování jízdních kol, řízené degustace vína, živá hudba a cimbálová muzika, průvodce, malířské kurzy pod vedením ak. malíře Ant. Stojáka). Hotel má bezbariérový vstup. U hotelu je střežené parkoviště. Přístup: na horním konci náměstí doprava dolů ulicí Českou, hotel je po pravé straně. Tel.: 519512076, 608034787, e-mail: info@mhmikulov.cz.
Hotel Vivaldi Hotel Vivaldi - se nachází v historickém centru městečka Mikulov. Hotel nabízí komfortní ubytování v sedmi dvoulůžkových pokojích a jednom dvoulůžkovém apartmá. Ve všech pokojích je k dispozici SAT-TV, Wi-Fi připojení na Internet, trezor, lednička, varná konvice, žehlička a žehlicí prkno. Nově zrekonstruovaná (2006) budova původní židovské banky má ideální polohu. Pro hosty našeho hotelu je k dispozici klimatizovaná restaurace, vinný restaurant s letní terasou a historická vinárna a vinný sklep Four Seasons. Nabízíme řadu služeb i sportovní a relaxační vyžití v blízkém okolí (parkoviště, kola, degustace, cimbálky, průvodce, malířské kurzy, sauna, whirlpool, solná jeskyně, tenis, fitness, masáže, koupalkiště, lukostřelba, koně, windsurfing, lodičky, šlapadla, plavby lodí, balony...). Přístup: na horním konci náměstí doprava dolů ulicí Českou, hotel je po pravé straně. Tel.: 519512076, 608034787, e-mail: info@mhmikulov.cz.
Hotel Drnholec Hotel Drnholec - Anglický hotel na jihu Moravy. Dovolujeme si vás přivítat v našem hotelu, který byl rekonstruován. Nabízíme Vám ubytování ve 12 dvolůžkových pokojích a vinnou restauraci s výbornou českou i zahraniční kuchyní. Čas můžete trávit také na letní terase (chlazený Budvárek ), či v baru s otevřeným krbem (whisky, koňaky, doutníky...). K dispozici je vinný sklípek a Wi-Fi. Seminární místnost pro konference, školení a semináře, prezentační technika. K obchodnímu jednání je zde salonek (angličtina, němčina). Parkování je v areálu. Přijímáme běžné platební karty. Přístup: Drnholec, centrum, náměstí Svobody. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapy, restaurace a vinný sklep. Tel.: 725555580, e-mail: booking@hoteldrnholec.cz.
Hotel Akademie Hotel Akademie - seminární hotel, ***, Slovácko, ideální pro kongresovou a pobytovou turistiku, firemní akce, konference, školení, semináře, prezentace výrobků a služeb, rodinné oslavy, promoce, svatební hostiny, 51 pokojů (44x2, 6 apartmá, 1 bezbariérový pokoj, možnost přistýlky, toaleta, sprchový kout, apartmá s vanou, TV satelit, telefon, budík, lednice, fén, dětská postýlka), restaurace (85 míst), bar, letní terasa, 5 seminárních sálů (klimatizace), VIP salonek, PC učebna, sklepní vinárna, relaxace (fitness, stolní tenis, elektronické šipky, ruské kuželky, petanque), bazén, parkoviště, WiFi, pes či kočka vítáni, kartový systém, celodenní stravování, hostiny, rauty, moravská vína, audiovizuální technika, sauna s bazénkem, infračervená kabina, vířivý bazén, solárium, masáže, aromamasáže, půjčovna kol, půjčovna skútrů, směnárna, taxi, praní a žehlení prádla. Přístup: seminární Velké Bílovice, dálnice Brno-Bratislava, odbočka na Velké Bílovice (na sever), 2 km, ve Velkých Bílovicích odbočte doprava na ulici Zahradní. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapy, restaurace, sklepní vinárna, hotelová dependance Vila Jarmila - Velké Bílovice, Vila Klára - Horní Smokovec - Vysoké Tatry, seminární Hotel Akademie Hrubá Voda - sousedství říčky Bystřice, rozhraní Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku a seminární Hotel Akademie Naháč - Posázaví. Tel.: 519364111, e-mail: info@hotelakademie.cz.
domů - nahoru

Penziony
(penziony, hostely, priváty, ubytování v soukromí)

Zájezdní penzion Venuše Mikulov inn – Venuše*** - Vítejte v našem penzionu s vlastní restaurací, terasou, vinným skepem a whirlpoolem. Celoroční provoz, kapacita 14 pokojů a 1 apartmán, každý má vlastní TV a sociální zařízení (sprcha, WC). Penzion prošel kompletní rekonstrukcí, včetně odhlučnění pokojů. Od sezóny 2020 budou mít pokoje také klimatizaci a otvírání pomocí čipové karty pro Vaše noční příjezdy. Stylová restaurace Vám nabízí příjemné prostředí pro dobrý oběd nebo večeři, s Vašimi blízkými nebo přáteli. Venkovní terasa slouží hostům i při horším počasí. Prostředí klenbeného vinného sklepa je mj. vhodné pro ochutnávky vín, a to jak pro skupiny turistů, tak pro podnikové bankety apod. K penzionu patří vlastní parkoviště. Přístup: Z centra Mikulova ulicí Českou s Erbenovou. Viz též kapacity, rozložení lůžek, otevírací doby a ceny, foto, mapa, restaurace, dále viz Penzion Země a Apartements Slunce od téhož majitele. Tel.: 737118118, e-mail: venuse@mikulovinn.cz.
Penzion Kiwi Penzion a Villa Kiwi - Vítáme Vás v našem zcela nově postaveného penzionu. Kapacity: Penzion Kiwi 10 pokojů, 20 lůžek, 15 přistýlek, Villa Kiwi 5 pokojů, 14 lůžek, 4 přistýlky. TV, SAT, připojení k Internetu je ve všech pokojích. Zdarma umožňujeme úschovu kol a parkování před penzionem na našem pozemku. K parkování lze využít i garáž (2 parkovací místa) za poplatek 100 Kč/den. Dostupnost: centrum - asi 10 min pěšky, bowling a elektronické odpaliště golfu - 3 min pěšky. Sportovní a rekreační aktivity v Mikulově: koupaliště, tenisové kurty, jezdecký klub, půjčovny kol, fotbal, tělocvična, fitness, solná jeskyně a další. Přístup: Přístup: z náměstí dolů, na křižovatce odbočte doleva ulicí Komenského, poté rovně navazující ulicí Vídeňskou, po cca 800 m odbočte doprava dolů (opět ulice Vídeňská), druhou ulicí odbočte doprava (ulice U bažantnice); z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) odbočte na poslední křižovatce v Mikulově doleva vzhůru ulicí Vídeňskou, druhou ulicí odbočte doleva (ulice U bažantnice). Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 519511921, 777183552, e-mail: villakiwi@seznam.cz.
Penzion Turold Penzion Turold - Naše apartmány jsou situovány přímo nad objektem vinařství na úpatí chráněné krajinné oblasti asi 100 m od Turoldských jeskyní. Apartmán 1: 6 osob + 1 přistýlka, samostatný domeček o dvou pokojích, které jsou propojeny kuchyňkou (lednice, vařič, dřez, základní nádobí), domeček má vlastním sociální zařízení a oplocenou předzahrádku s grilem a nezávislým vstupem. Ubytování je vhodné zejména pro rodiny s dětmi a pro dlouhodobější pobyt. Apartmány 2, 3: každý pro 3 osoby + 1 přistýlka, jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutkem (lednice, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, dřez, základní nádobí). Před vchodem je zastřešené venkovní posezení. K dispozizi je vinotéka a půjčovna kol. Produkce našeho vinařství je zaměřena především na vína jakostní a vína přívlastková. Přístup: z náměstí doleva nahoru ulicí Brněnskou, po cca 300 m odbočte doprava nahoru ulicí Gagarinovou; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou, po cca 400 m odbočte doleva nahoru ulicí Gagarinovou; při příjezdu od Pavlova odbočte doprava ulicí Hliniště a pokračujte rovně ulicí Gagarinovou. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa, vinotéka, vinařství. Tel.: 776130192, 777134245, e-mail: posta@turold-mikulov.cz.
Penzion a vinařství Milan Kosík Penzion a vinařství Milan Kosík - Penzion je součástí rodinné vinařské firmy v Perné. V budově penzionu je jedenáct pokojů (samostatné sociální zařízení) s celkovou kapacitou 42 lůžek, penzion je postaven nad vinným sklepem. Součástí penzionu je místnost pro degustaci vín. Penzion je umístěn v malebné obci Perná ležící na úpatí Pavlovských vrchů. Přístup: Perná, ze silnice Brno - Vídeň odbočte cca 6 km za Mušovskými jezery doleva nahoru; ze silnice Pavlov - Klentnice odbočte směrem dolů; středem Perné vyjeďte skoro až nahoru a poté odbočte vpravo. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa, vinný sklep a vinařství. Tel.: 724795964, 721807951, e-mail: kosik.vinarstvi@email.cz.
Penzion Fontána Penzion Fontána - Vítáme Vás v rodinném penzionu, který se nachází v srdci města Mikulova. Celoročně nabízíme příjemné ubytování, nerušené příjemné posezení na uzavřeném nádvoří penzionu s možností grilování. Součástí penzionu je plně vybavená kuchyňka. Parkování v uzavřených prostorách penzionu. Cykloturisté mají svá kola rovněž dobře uschována. V penzionu je hostům trvale k dispozici nabídka sudových, lahvových a archivních vín. Vína jsou hostům běžně k dispozici v lednicích. Přístup: z náměstí směrem dolů na křižovatku, poté pokračujte dolů na ulici Piaristů, penzion je po pravé straně; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) doleva nahoru ulicí Republikánské obrany. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 774634568, 603480722, 777634560, e-mail: moravia@penzion.com, jiha@nakupujeme.cz.
Penzion Frope Penzion Frope - Rodinný penzion FROPE se nachází v klidné části Mikulova jen 5 minut chůze od historického centra. Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném objektu v 2,4 a 5-ti lůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou, toaletou a televizí. Ve společných prostorách máte k dispozici ledničku k uchování vašich potravin a mikrovlnou troubu. Součástí penzionu je i uzavřený dvůr v selskén stylu, kde je možno za příznivého počací posedět a ugrilovat si něco dobrého k snědku(na přání zajistíme). Samozřejmostí je pak uzavřené parkoviště a možnost úschovy jízdních kol. V penzionu vaříme specialitu - pivo Mamut. Přístup: z náměstí směrem dolů na křižovatku, poté pokračujte dolů ulicí Piaristů, Penzion Frope je na dolní křižovatce po levé straně; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) doleva nahoru ulicí Republikánské obrany; Penzion Frope je na křižovatce po pravé straně. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa, Pivovar Mamut. Tel.: 725104085, e-mail: penzion-frope@centrum.cz.
Penzion a vinárna Fajka Penzion a vinárna Fajka - V Penzionu Fajka prožijete svou dovolenou naplno. Pro Vaše aktivity Vám poskytneme zázemí a ubytujeme Vás ve dvou až čtyřlůžkových pokojích (vlastní sociální zařízení, lednice, TV). Pro hosty je zdarma venkovní parkoviště (kamerovým systém). Přijďte si vychutnat pohodovou atmosféru do stylové Vinárny Fajka. Naše prostory jsou vhodné pro individuální oslavy i pro firemní akce. Přístup: z dolního konce náměstí šikmo vpravo dolů, ulice Alfonse Muchy. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa a vinárna. Tel.: 732833147, e-mail: rezervace@fajka-mikulov.cz.
Penzion Moravia Penzion Moravia - je v zrekonstruované budově, v příjemném, čistém a klidném prostředí historického centra města Mikulov. Máme 6 pokojů. Přesto že se nalézáme téměř v centru, kde je noční ruch, naše zapadlá ulička poskytuje opravdu klid. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC a TV. Je zde úschovna kol. Parkování je před objektem, vozidlo můžete kontrolovat pomocí TV. V blízkosti penzionu se nalézá mnoho restaurací, kaváren, obchůdků i vinoték. Na pokoji vás čeká překvapení - láhev osvěžujícího vína. Přístup: na horním konci náměstí doprava dolů ulicí Českou, odbočte Poštovní ulicí doleva, penzion je po 30 m. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa. Tel.: 774634568, e-mail: moravia@penzion.com.
Penzion Jola Penzion Jola - Penzion Jola se nachází v centru starobylého vinařského města Mikulova. Nabízíme celoroční ubytování - provoz nonstop. Jsou Vám k dispozici 3 pokoje (2x2 a 1x4 lůžka) s možností přistýlky (na každém pokoji je koupelna a WC), společné prostory - lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice, kuřácký koutek, parkoviště přímo u penzionu, úschovna kol a půjčovna kol cca 300 m od penzionu. Přijeďte si příjemně užít víkend či dovolenou. Přístup: z náměstí doleva nahoru ulicí Brněnskou; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 539029285, 723138914, 773378915, e-mail: j.kaczmarska@atlas.cz.
Penzion a restaurace U Horáků Penzion a restaurace U Horáků - Vážení hosté, u nás máte k dispozici celoroční ubytování hotelového typu, 10 min. od centra města. Kapacita je 30 lůžek v 10-ti pokojích se sociálním zařízením. V letním období je hezké posezení na zahrádce. K dispozici Vám je také salonek (25 míst) s krbem pro pořádání různých akcí - školení, rodinné oslavy, firemní akce a prezentace, smuteční hostiny apod. Zajišťujeme též návštěvu blízkého vinného sklípku (150 m). V objektu je uzavřené parkoviště, úschovna kol, půjčovna kol je 50 m od nás. Přístup: z náměstí doleva nahoru ulicí Brněnskou, po cca 300 m odbočte doprava nahoru ulicí Gagarinovou; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou, po cca 500 m odbočte doleva nahoru ulicí Gagarinovou. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto. Tel.: 724209370, e-mail: horak.mikulov@seznam.cz.
Apartmán Lípa Apartmán Lípa - Mikulov. Luxusní ubytování za nízké ceny v apartmánu pro rekreaci a pobyty s kapacitou 6-ti lůžek po celý rok. Apartmán se nachází v klidné části, nedaleko historického centra města. Apartmán je nadstandardně zařízen: ložnice (2+2 lůžka), pokoj (2 lůžka), obývací pokoj (TV, rádio), vybavená kuchyně a jídelna (lednička, myčka, pračka, sporák, mikr. trouba, varná konvice), koupelna (vana, sprcha, WC), salonek s barem a kulečníkem (za příplatek), terasa s posezením (el. gril), soukromé parkoviště. Přístup: Mikulov, z centra směrem na Klentnici (Pavlov) ulicí Pavlovskou a Dukelskou. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto a mapy. Tel.: 608834647, e-mail: info@apartmanlipa.cz.
Penzion Alva Penzion Alva - Najdete nás nedaleko od centra města na Pavlovské ulici v Mikulově. Nově postavený penzion v klidném, útulném rodinném prostředí. Nabízíme celoroční ubytování a zázemí ve dvojlůžkových, trojlůžkových a čtyřlůžkových pokojích, které jsou prostorné s vlastními koupelnami, WC, TV, ledničkou i s připojením na Internet. V přízemí penzionu je společná místnost s kuchyní, také společně posedět u krbu. Našim hostům nabízíme uzavřené parkoviště, úschovnu i zapůjčení kol. Pro zpestření večerní pohody je připraven gril a posezení na dvoře. Přístup: z horního konce náměstí ulicí Pavlovskou, penzion je po levé straně; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou, po cca 1 km odbočte vlevo ulicí Pavlovskou. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 724264198, 602518840, e-mail: fajkusovaandrea@seznam.cz.
Stáje Hlavenka - Jezdecký klub Mikulov Stáje Hlavenka - Jezdecký klub Mikulov Penzion Na koni - Stáje Hlavenka - Jezdecký klub Mikulov - rodiný statek, kvalitní ubytování za bezkonkurenční cenu, restaurace, jízda na koních pro začátečníky i pokročilé, pokoje jsou v rekonstruovaném podkroví nad stájemi, kapacita 8x2 (na pokoji až 2 přistýlky, koupelna, WC, TV), pobyt je ideální pro ty, kteří hledají soukromí, dobré místo pro rodiny s dětmi, přijet můžete i s vlastním koněm, ustájení, jezdecký areál, nocleh také ve vlastním stanu nebo pod "širákem", pořádáme firemní akce (víno, hudba, koně, čtyřkolky, paintball...), narozeniny, promoce, Silvestry... Přístup: pěšky nebo kole: z centra Mikulova jděte po staré valtické silnici (Komenského, Vídeňská a Valtická ulice), na kraji města odbočte po cestě šikmo doleva, jděte pod Svatým Kopečkem cca 1 km, po příchodu na asfaltovou silničku odbočte doprava do údolí, na konci silničky je náš penzion, autem: z centra Mikulova jeďte směrem na Milovice (Gagarinova, Hniliště a Bezručova ulice), na konci města odbočte šikmo doprava, ještě po staré dlážděné a poté asfaltové silnici cca 2 km dolů do údolí, na konci silnice je náš penzion. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapy a jezdecký klub. Tel.: 731696901, 732817507, e-mail: tomas.hlavenka@ashpa.cz.
Penzion Ivka Penzion Ivka - Najdete nás v malebném prostředí vinařských vesniček pod Pálavou v obci Pavlov. Obec Pavlov se nachází v chráněné krajinné oblasti Pálava, která navazuje na Lednicko-valtický areál se spoustou kulturních památek. Kousek od nás je několik vinných sklípků, kde můžete prožít příjemný večer u vínka, cimbálky apod. Hned pod Pavlovem se rozkládají Novomlýnská jezera. Pavlov je ideální místo pro cyklistiku, vodní sporty a pěší tůry. V našich prostorách se nachází: 3 ložnice, kuchyně, krb, WC, nová luxusní koupelna z masážním koutem. Přístup: silnice Dolní Věstonice - Lednice, odbočte nahoru na Pavlov, Penzion Ivka je na dolním náměstí. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 732623423, e-mail: podpalavou@seznam.cz.
Ubytování Brod nad Dyjí Ubytování Brod nad Dyjí - Rádi bychom Vás chtěli pozvat do našeho ubytovacího zařízení s hospůdkou. Nacházíme se v malé obci na jihu Moravy. Obcí prochází cyklostezka Brno-Wien. Máte k dispozici 6 pokojů, 22 lůžek (pokoje mají sociální zařízení, TV a Wi-Fi), a společnou kuchyň. Součástí naší hospůdky je venkovní posezení. V létě pořádáme hudební festival Bluegrass na vinici. Přístup: silnice Brno-Vídeň, před Mušovskými jezery odbočte směrem Pasohlávky nebo za Mušovskými jezery odbočte směrem na Dolní Dunajovice. Přístup: silnice Brno-Vídeň, před Mušovskými jezery odbočte směrem Pasohlávky nebo za Mušovskými jezery odbočte směrem na Dolní Dunajovice. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa a Hospůdka U Michala. Tel.: 728657348, 728682857, e-mail: ubytovaniunasbrod@seznam.cz.
Penzion a restaurace U Jessyho Penzion a restaurace U Jessyho - Využijte ubytování v našem penzionu. Penzion nabízí šest pokojů - 2 dvoulůžkové, 2 třílužkové a 2 třílůžkové s možností přistýlky (celková kapacita 20 lůžek). Všechny pokoje jsou vybaveny ledničkou a vlastním sociálním zařízení (WC/sprchový kout). Dále máte k dispozici luxusní apartmán - 4 místnosti, 8 lůžek s možností přistýlek, vybavení apartmánu je: automatická pračkou a sušička, koupelna s hydromasážní vanou, sprchovým koutem a parní saunou, kuchyně, obyvací pokoj, letní terasa. Na požádání vybavení dětskou postýlkou. Při ubytování na jeden týden dostanete od nás na pokoji 1 karton vína a v apartmánu 2 kartony vína. Připojení k Internetu. Součástí objektu je hezká restaurace s venkovním posezením. Parkování je na uzamykatelném a osvětleném parkovišti v areálu penzionu. Pro děti je k dispozici dětské hřiště. Přístup: Perná, ze silnice Brno - Vídeň odbočte cca 6 km za Mušovskými jezery doleva nahoru; ze silnice Pavlov - Klentnice odbočte směrem dolů. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa a restaurace. Tel.: 777277863, e-mail: info@jessy.cz.
Penzion a vinařství U Maňáků Penzion a vinařství U Maňáků - Ideální příležitost pro různé firemní akce nebo školení, ale také pro přátelská setkání a rodinné oslavy včetně noclehu (45 osob). Penzion stojí v horní části obce Perná. Možnost využití venkovní terasy, krytého altánu se zahradním grilem, bazénu, otevřeného parkoviště, úschovny kol i písečného kurtu pro volejbal. Rádi pro vás připravíme Setkání s vínem. Přístup: Perná, ze silnice Brno - Vídeň odbočte cca 6 km za Mušovskými jezery doleva nahoru; ze silnice Pavlov - Klentnice odbočte směrem dolů; středem Perné vyjeďte skoro až nahoru, náš penzion je před Vámi. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapy, vinný sklep a vinařství. Tel.: 739379912, 739379865, e-mail: Manak.Josef@seznam.cz.
Penzion Balloon Penzion Balloon - Náš penzion najdete v Horních Věstonicích. Penzion Balloon nabízí v nově postavených prostorách. Ubytování je ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s vanou nebo se sprchovým koutem, TV, WIFI Internetem. V areálu se nachází spousta sportovních aktivit jako je dětské hřiště, stolní tenis, stolní fotbal, zahradní šachy, lukostřelba a další. Velkým lákadlem pro Vás může být velký venkovní bazén. Samozřejmostí je možnost pořádání různých společenských akcí, školení, konferencí a rodinných oslav v konferenčním sále a nebo v nově vybudovaném vinném sklípku. V naší restauraci můžete ochutnat vše od klasické domácí kuchyně až po speciality na grilu. Přístup: ze silnice Brno - Vídeň odbočte cca 6 km za Mušovskými jezery doleva nahoru, v centru Horních Věstonic odbočte směrem dolů. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa, restaurace, vinný sklípek, wellness. Tel.: 725053533 (v době 8:30 - 20:00 hodin), e-mail: balloonpenzion@email.cz.
Penzion Bouquet Penzion Bouquet - Vítejte v Horních Věstonicích. Jako startovací čáru můžete využít ubytování v rodinném penzionu Bouquet. Navštivte jedno z nejkrásnějších a nejteplejších míst v České republice. K dispozici máte 2-4 lůžkové pokoje. Všchny pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, sprchovým koutem a umyvadlem. Možnost připojení WiFi. Samozřejmostí je parkoviště a úschovna kol. Přístup: ze silnice Brno - Vídeň odbočte cca 6 km za Mušovskými jezery doleva nahoru; penzion se nachází v centru Horních Věstonic. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa a restaurace. Tel.: 608635022, e-mail: bouquet@bouquet.cz.
RZ Turist RZ Turist - Ubytování, restaurace a bazén v Pasohlávkách Vám poskytne ubytovací služby. Poskytujeme ubytování dobré turistické úrovně o kapacitě 95 osob, objekt tvoří dvě jednopatrové budovy s nově zařízenými dvou, tří a čtyřlůžkovými pokoji. Sociální zařízení v podlaží je společné. K dispozici je restaurace a garáž na kola. Pro skupiny a zájezdy lze předem objednat stravování. V sezóně od 1.4. do 31.10. je k dispozici bufet s terasou. Večer je možno posedět u ohniště. Během letní sezóny se mohou hosté koupat v bazénu. Přístup: autem ze silnice Brno-Vídeň odbočte cca 2 km před Pálavskými jezery směrem na Pasohlávky; autobusem linka Brno-Mikulov (zastávka Pasohlávky - U kostela); RZ Turist se nachází v centru Pasohlávek. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa, restaurace, bazén. Tel.: , e-mail: .
Penzion Euro Penzion Euro - Dovolujeme si vám nabídnout komfortní ubytování v našem penzionu K naší nabídce patří: dvou a třílůžkové pokoje, snídaně, občerstvení po celý den, uzavřené parkoviště, klidné prostředí, 5 minut od centra, řada restaurací v okolí, možnost zajištění vinného sklepa, cykloturistika. Přístup: z horního konce náměstí ulicí Pavlovskou. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 602745885, e-mail: eurolintner@seznam.cz.
Penzion Pohoda Penzion Pohoda - Penzion Pohoda se nachází v klidné oblasti Mikulova. V nabídce máme dva dvoulůžkové pokoje a jeden třílůžkový pokoj. Každý je vybaven sociálním zařízením (sprcha, WC). V chodbě je kuchyň s ledničkou. Můžete využít terasu k posezení. Za domem je dětské pískoviště. V celém penzionu se nachází wi-fi. Parkování u domu. Po domluvě je možnost ochutnávek vín + posezení ve sklípku, půjčení kol s možností jejich úschovy. Nedaleko penzionu se nachází tenisové kurty, restaurace s pizzerii a bowlingem. Přístup: z náměstí dolů, na křižovatce odbočte doleva ulicí Komenského, poté rovně navazující ulicí Vídeňskou, náš penzion je po cca 1 km po pravé straně; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) odbočte na poslední křižovatce v Mikulově (před benzínkou a casinem) doleva vzhůru, po cca 400 m opět odbočte doleva ulicí Vídeňskou a poté pokračujte na druhou křižovatku, tam odbočte doleva ulicí Valtickou, náš penzion je po cca 100 m po levé straně. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto a mapa. Tel.: 721886117, e-mail: penzionpohoda@centrum.cz.
Penzionek Pod Svatým Kopečkem Penzionek Pod Svatým Kopečkem - Penzionek se nachází v Mikulově na úpatí Svatého Kopečku, na který je vstup přímo z nemovitosti (50m), přesto je vzdálen pouze 300m od historického centra města. Ubytování je nachystáno ve třech pokojích (2 + 2+1 + 2+2). Na každém pokoji je TV, WC a koupelna. Jídelna (10 míst) je propojena chodbou s pokoji, podáváme zde občerstvení a snídaně. Nabízíme skvělá moravská vína, která si můžete vychutnat vevinném sklípku. Parkování je uzavřeném parkovišti uvnitř nemovitosti. Další služby: zajištění obědů či občerstvení pro posezení na terasách, krbu či ve sklepě; prodej lahvového vína; prodej nápojů (pivo, minerálka, limo). Přístup: Přístup: z dolního konce náměstí směrem doleva dolů ulicí Svobody, na křižovatce ve tvaru T odbočte doleva ulicí Koněvovou; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) a z ulic Komenského či Vídeňské směrem nahoru na ulici Koněvovou. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa a vinný sklep. Tel.: 606710487, e-mail: alice.beckova@seznam.cz.
Penzion Niké Penzion Niké - Vítejte v penzionu Niké. Náš penzion se nachází v rekonstruovaném patrovém domě z roku 1884, 200 metrů od centra města. V penzionu je 12 dvoulůžkových pokojů a 5 studií 2+2 - nabízíme 44 míst s možností rozšíření až na 52. V naší restauraci podáváme snídaně a večeře. Umožňujeme úschovu kol a parkování ve dvoře. Přístup: z dolního konce náměstí směrem doleva dolů ulicí Svobody, na křižovatce ve tvaru T odbočte doleva ulicí Koněvovou; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) a z ulic Komenského či Vídeňské směrem nahoru na ulici Koněvovou. Tel.: 519510553, e-mail: info@penzionnike.cz.
Penzion Zelený strom Penzion Zelený strom - Penzion se nachází v klidné části města Mikulova. Má zařízené dvou, tří i čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlek, celková kapacita je 35 lůžek. Pokoje jsou vybaveny WC i sprchou. Hosté mají k dispozici terasu se zahradou. K vaření mohou využít vybavenou kuchyň s jídelnou, nebo si objednat snídani od ubytovatele. Na pokoj lze zapůjčit televizor, dále je možné si vypůjčit jízdní kola a jiné sportovní a turistické potřeby. Přístup: z náměstí dolů, na křižovatce odbočte doleva ulicí Komenského, poté rovně navazující ulicí Vídeňskou, po cca 800 m odbočte doprava dolů (opět ulicí Vídeňskou), penzion je po 30 m na levé straně; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) odbočte na poslední křižovatce v Mikulově (před benzínkou a casinem) doleva vzhůru, po cca 400 m opět odbočte doleva ulicí Vídeňskou a poté pokračujte skoro až k horní křižovatce. Tel.: 519510246, 721136154, e-mail: zeleny.strom@centrum.cz.
Penzion U Mikulinců Penzion U Mikulinců - Náš penzion je nově vybudován a nachází se v klidné okrajové části města Mikulova. Penzion má vlastní vstup, parkoviště, úschovnu jízdních kol, společnou kuchyň, venkovní posezení. V objektu je možné zdarma využít bezdrátový Internet (Wi-Fi). Kapacita penzionu je 15 lidí. Pokoje jsou 2-lůžkové s možností 2 přistýlek pro děti a 1 apartmánový 2-4 lůžkový s balkonem. Všechny pokoje mají chodbičku, vlastní soc. zařízení + sprchový kout a TV. Společná plně vybavená kuchyň s jídelním stolem. Pro malé děti půjčujeme zdarma cestovní postýlku. V objektu se dále nachází malé řeznictví s občerstvením, kde si můžete zakoupit vše na snídani, oběd, večeři. Také vaříme meníčka (polévka + hotové jídlo). Můžete také ochutnat naše výrobky - domácí škvarky, tlačenku, jitrnice, jelítka a klobásy. Přístup: z náměstí doleva nahoru ulicí Brněnskou, po cca 100 m odbočte doprava ulicí Pod hájkem, na druhé křižovatce odbočte doleva ulicí Gorkého; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou, po cca 500 m odbočte doleva ulicí Pod hájkem, na druhé křižovatce odbočte doleva ulicí Gorkého. Tel.: 519511954, 607694200, 606576554, e-mail: r.mikulinec@centrum.cz.
Penzion a restaurace U svatého Urbana Penzion a restaurace U svatého Urbana - Zveme Vás do nově vybudovaného penzionu, necelých 5 minut od centra Mikulova. Mate k dispozici 9 pokojů, všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením a TV, celková kapacita je 20 lůžek + 5 přistýlek. Je zde uzavřené parkoviště pro 8 osobních aut. Přístup: z horního konce náměstí ulicí Pavlovskou. Tel.: 519511469, e-mail: svurban@volny.cz.
Penzion Crhan Penzion Crhan - Pension se nachází v klidnější části Mikulova. Nabízíme ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích (s možností přistýlek). Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením (sprcha/vana, WC), TV a ledničkou. Vchod do pensionu je samostatný. Hostům je k dispozici minikuchyňka, terasa s překrásným výhledem na město, zahrada (ohniště, krb - grilování, stolní tenis, pro děti skluzavka, houpačka, pískoviště, bazének). Zajistíme úschovu a zapůjčení jízdních kol. Přístup pěšky: z náměstí doleva nahoru ulicí Brněnskou, po cca 300 m odbočte doprava nahoru ulicí Gagarinovou a prokračujte rovně ulicí Hliniště; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou, po cca 500 m odbočte doleva nahoru ulicí Gagarinovou a prokračujte rovně ulicí Hliniště. Přístup autem: z náměstí doleva nahoru ulicí Brněnskou, po cca 300 m odbočte doprava nahoru ulicí Gagarinovou a prokračujte rovně ulicí Hliniště; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou, po cca 500 m odbočte doleva nahoru ulicí Gagarinovou a prokračujte rovně ulicí Hliniště. Tel.: 519510103, 728161541, e-mail: pension.crhan@seznam.cz.
Penzion Libuše Penzion Libuše - Nabízíme ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích (s možností přistýlek). Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením (sprcha/vana, WC) a ledničkou. Vchod do penzionu je samostatný. Hostům je k dispozici také terasa s krbem a grilem, atd. Zajistíme Vám také úschovu a zapůjčení jízdních kol nebo posezení u dobrého vína. V okolí penzionu se nachází mimo jiné: centrum Mikulova, turistické a cykloturistické trasy na Pálavu a její okolí, koupaliště Riviéra, ranč, jeskyně Turold, amfiteátr ("U" rampa aj.), tenisové kurty a "řadovka" vinných sklípků. Přístup: z horního konce náměstí ulicí Pavlovskou, cca 500 m; z ulice 28. října (spojnice Brno-Vídeň) na křižovatce před Mikulovem odbočte doleva šikmo nahoru ulicí Brněnskou, po cca 500 m odbočte doleva ulicí Pavlovskou. Tel.: 519512497, 723715533, e-mail: ingdaniel@tiscali.cz.
Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové Penzion, restaurace a vinný sklep Daniely Valentové - v roce 2008 jsme dokončili výstavbu nového penzionu s kapacitou 38 osob v převážně dvoulůžkových pokojích, všechny pokoje jsou komfortně vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, LCD televizí, dle velikosti křesílky nebo sedací soupravou, trojlůžkový pokoj s balkonem je situovaný do zahrady, samozřejmostí je pokoj s bezbariérovým přístupem, všechny pokoje jsou nekuřácké s přístupem k WIFI Internetu, na dobré jídlo Vás zve naše Zámecká restaurace, součástí penzionu je stylový vinný sklep. Přístup: z Valtic silnicí nahoru k hraničnímu přechodu Schrattenberg, před přechodem odbočte doprava, dále 3 km do Úval, v Úvalech doprava nahoru. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapy, restaurace a vinný sklep. Tel.: 608828297, 776245851, e-mail: rocarkova@sklepuvaly.cz.
domů - nahoru

Noční kluby
Night club Cabaret Night club Cabaret - První a jedinečný Night club Cabaret u Rakouských hranic v turistickém městě Mikulov, Vás srdečně zve do společnosti sympatických slečen v příjemném a diskrétním prostředí. Cabaret Mikulov Vás nažhaví striptýzovým vystoupením, lesbi show, a jinými erotickými programy. Možno využít diskrétního separé salónku, whirpool vany či eskort servisu. VSTUP VOLNÝ. Bar je kvalitně zásoben alkoholickými i nealkoholickými nápoji a je plně klimatizován. Escort možný. POZOR! Po zavolání na tel: 519510192 (po 19hod.), Vám ihned pošleme naše taxi, které Vás diskrétně a za rozumnou cenu přiveze přímo k nám! Přístup: Mikulov, ulice 28. října, silnice Brno-Vídeň, ve směru od Brna po levé straně, ve směru od Vídně po pravé straně. Viz též kapacity a otevírací doby, foto a mapa. Tel.: 721463713, e-mail: info@cabaret-mikulov.cz.
domů - nahoru

Kempy
kemp večer Lednické rybníky Autokemp Apollo - velký kemp pod hrází Mlýnského rybníka, střed turistických a cyklistických stezek v Lednicko-valtickém areálu, ubytování v přírodním prostředí (trávník, stromy, potok), dřevěné chatky dvou-, čtyř-, pěti- a šestilůžkové (stůl, noční stolek, židle, skříně, postel s přikrývkou a polštářem, povlečení, elektřina, osvětlení), stanování na volných zatravněných plochách, místa pro karavany a obytné přívěsy (s elektrickou přípojkou 220 V), pitná voda v celém areálu kempu, společné sprchy s teplou a studenou vodou, a společná zděná WC, restaurace, prodej občerstvení, kryté posezení, gril, sluneční bar, cykloterasa, nový vinný sklep s kapacitou 100 osob, dvě hřiště na volejbal, nohejbal a fotbal, badmintonový kurt, ping-pongový stůl, pískoviště, houpačky a průlezky pro děti, možnost koupání 100 m od kempu, parkování na místě, uzamykatelná kolárna (bez poplatků), ohniště (za předpokladu dodržování bezpečnostních předpisů), v sezóně večerní zábavy, hudba k poslechu a k tanci. Přístup: silnice z Břeclavi do Lednice, 6 km, kemp je napravo od Mlýnského rybníka, silnice z Lednice do Břeclavi, 2 km, kemp je nalevo od Mlýnského rybníka. Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapa, restaurace a vinný sklep. Tel.: 702001819, 519340414 (1.5. - 30.9.), e-mail: info@apollokemp.cz.
Autocamp Free Star Autocamp Free Star - Náš kemp je skvělé místo ke strávení klidné dovolené. Ochutnáte skvělá vína, navštívíte vinný sklípek. K Vašemu ubytování jsou k dispozici chatky, buňky a místo pro stany. V areálu se nachází bazén, stánek s občerstvením, vínem a hudbou je přímo u bazénu. V areálu kempu je bufet s posezením - jídlo (langoše, uzené klobásky, krokety...), nápoje (pivo, víno, nealko), základní potraviny, drogerie a TV. Plné penze či polopenze, supermarket. Jezero je hned za kempem (50m). Sportovní vybavení (ping-pong, badminton, míče, petang...) je pro ubytované zdarma. Kemp je celý oplocen. Pitná voda v celém areálu. Noční klid - naší snahou je zajistit Vám po celodenních výletech klidně strávenou noc. O bezpečnost a klid se snaží starat noční ostraha kempu. Soukromé i skupinové návštěvy ve vinném sklípku. Celoroční prodej sudových i archivních vín. Pro skupiny nabídka celovečerních akcí a oslav. Přístup: z centra centra Strachotína ulicí Osvobození směrem ke hrázi, odbočte doleva poslední ulicí před hrází (Šakvická). Viz též kapacity, otevírací doby a ceny, foto, mapy a vinný sklípek. Tel.: 776230887, 608830887, e-mail: autocamp@freestar.cz.
domů - nahoru

Seznamy a kontakty
Mikulov - služby a atrakce - seznamy a kontakty
domů - nahoru
© Petr Hejl